Правша

23 гри за 2026 рік · 27 загалом · остання гра 9 сер 2026
Toronto, ON, Canada · домашній клуб — Soulful Mafclub Toronto
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 серпня 2026, Soulful Mafclub Toronto.

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 23 клубні 15 · турнірні 8
Win-rate 60.9% 14/23
Бали 11.35 з них 0.24 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 2.00 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 3/3
дон 75.0% 3/4
мирний 50.0% 7/14
шериф 50.0% 1/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 14 60.9%
дон 4 17.4%
мафія 3 13.0%
шериф 2 8.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Minicup 01/25

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 Minicup 01/25
У середньому топ-20.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 2 з 10

Останні турніри

2 з 10 топ-20.0%
Minicup 01/25 25 січня 2026 · AML · Торонто ігор 8 · перемог 6 · бали 6.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
23 гри
Максимум допів за гру
+0.50 · Minicup 01/25

Активність

9 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
23 гри · частки рахуються від них
1 3 13.0% 66.7% 2/3
2 3 13.0% 66.7% 2/3
3 3 13.0% 33.3% 1/3
4 1 4.3% 100.0% 1/1
5 1 4.3% 0.0% 0/1
6 7 30.4% 71.4% 5/7
7 1 4.3% 100.0% 1/1
8 1 4.3% 100.0% 1/1
9 1 4.3% 0.0% 0/1
10 2 8.7% 50.0% 1/2
14 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 14.3% 50.0% 1/2
2 1 7.1% 100.0% 1/1
3 2 14.3% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 7.1% 0.0% 0/1
6 4 28.6% 50.0% 2/4
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 7.1% 100.0% 1/1
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 2 14.3% 50.0% 1/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 50.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 50.0% 100.0% 2/2
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.