Santino

30 ігор за 2026 рік · 53 загалом · остання гра 9 сер 2026
4 турніри ·1× переможець
Toronto, ON, Canada · домашній клуб — Soulful Mafclub Toronto
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 серпня 2026, Soulful Mafclub Toronto.

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 30 клубні 14 · турнірні 16
Win-rate 46.7% 14/30
Бали 16.14 з них 3.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 1.00 4 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 2/3
дон 50.0% 3/6
мирний 44.4% 8/18
мафія 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 18 60.0%
дон 6 20.0%
шериф 3 10.0%
мафія 3 10.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Minicup 01/25

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 33 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Minicup 01/25
У середньому топ-55.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 1 з 10
2025 2 0 5 з 10

Останні турніри

9 з 10 топ-90.0%
Mini-cup 04/19 19 квітня 2026 · AML · Торонто ігор 8 · перемог 3 · бали 3.79 · допи +1.00 · штраф −0.50 · ПУ 2
1 з 10 перемога
Minicup 01/25 25 січня 2026 · AML · Торонто ігор 8 · перемог 5 · бали 7.00 · допи +2.00 · штраф — · ПУ —
14 з 20 топ-70.0%
Soulful Toronto Cup 2025 11–12 жовтня 2025 · AML · Торонто ігор 10 · перемог 3 · бали 4.75 · допи +1.50 · штраф — · ПУ 2
5 з 10 топ-50.0%
Mini-cup 28 вересня 2025 · AML · Торонто ігор 7 · перемог 2 · бали 3.80 · допи +1.80 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
27 ігор
Максимум допів за гру
+0.40 · Mini-cup 04/19
Найбільший штраф
−0.50 · Mini-cup 04/19

Активність

10 ігрових днів, з них 2 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
30 ігор · частки рахуються від них
1 5 16.7% 40.0% 2/5
2 2 6.7% 0.0% 0/2
3 3 10.0% 33.3% 1/3
4 2 6.7% 100.0% 2/2
5 3 10.0% 100.0% 3/3
6 3 10.0% 0.0% 0/3
7 5 16.7% 60.0% 3/5
8 2 6.7% 100.0% 2/2
9 2 6.7% 50.0% 1/2
10 3 10.0% 0.0% 0/3
18 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 16.7% 33.3% 1/3
2 1 5.6% 0.0% 0/1
3 1 5.6% 0.0% 0/1
4 1 5.6% 100.0% 1/1
5 3 16.7% 100.0% 3/3
6 2 11.1% 0.0% 0/2
7 1 5.6% 0.0% 0/1
8 2 11.1% 100.0% 2/2
9 2 11.1% 50.0% 1/2
10 2 11.1% 0.0% 0/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 66.7% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 33.3% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.