Freya

24 гри ·клубні ігри · остання гра 26 гру 2024
Denver, CO, USA · домашній клуб — Milehigh Mafia Denver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 грудня 2024, Milehigh Mafia Denver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 24
Win-rate 50.0% 12/24
Бали 18.00 з них 6.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.27
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 2.00 1 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мафія 60.0% 3/5
мирний 47.1% 8/17
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 17 70.8%
мафія 5 20.8%
шериф 1 4.2%
дон 1 4.2%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
9 ігор
Максимум допів за гру
+0.80 · №18443
Найбільший штраф
−0.50 · №18953

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
24 гри · частки рахуються від них
1 4 16.7% 50.0% 2/4
2 2 8.3% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 4 16.7% 50.0% 2/4
5 3 12.5% 66.7% 2/3
6 2 8.3% 50.0% 1/2
7 3 12.5% 33.3% 1/3
8 2 8.3% 50.0% 1/2
9 1 4.2% 100.0% 1/1
10 3 12.5% 33.3% 1/3
17 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 11.8% 50.0% 1/2
2 2 11.8% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 17.6% 66.7% 2/3
5 3 17.6% 66.7% 2/3
6 2 11.8% 50.0% 1/2
7 3 17.6% 33.3% 1/3
8 1 5.9% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 5.9% 0.0% 0/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 100.0% 0.0% 0/1
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 40.0% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 1 20.0% 100.0% 1/1
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 100.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.