Lusiy

24 гри ·клубні ігри · остання гра 27 бер 2025
Denver, CO, USA · домашній клуб — Milehigh Mafia Denver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 27 березня 2025, Milehigh Mafia Denver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 24
Win-rate 45.8% 11/24
Бали 12.15 з них 0.90 допами Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 0.67 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 80.0% 4/5
мирний 50.0% 6/12
шериф 20.0% 1/5
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 12 50.0%
шериф 5 20.8%
мафія 5 20.8%
дон 2 8.3%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
24 гри
Максимум допів за гру
+0.30 · №20390

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
24 гри · частки рахуються від них
1 1 4.2% 0.0% 0/1
2 6 25.0% 50.0% 3/6
3 2 8.3% 50.0% 1/2
4 3 12.5% 0.0% 0/3
5 1 4.2% 0.0% 0/1
6 4 16.7% 50.0% 2/4
7 1 4.2% 100.0% 1/1
8 2 8.3% 100.0% 2/2
9 3 12.5% 33.3% 1/3
10 1 4.2% 100.0% 1/1
12 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 8.3% 0.0% 0/1
2 5 41.7% 40.0% 2/5
3 1 8.3% 0.0% 0/1
4 1 8.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 16.7% 100.0% 2/2
7 1 8.3% 100.0% 1/1
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 2 40.0% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 1 20.0% 100.0% 1/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.