Samvel

45 ігор · остання гра 5 кві 2025
Denver, CO, USA · домашній клуб — Milehigh Mafia Denver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 5 квітня 2025, Milehigh Mafia Denver.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 45 клубні 38 · турнірні 7
Win-rate 42.2% 19/45
Бали 28.80 з них 9.80 допами Середній доп: 0.22
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 0.67 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 57.1% 4/7
мирний 41.4% 12/29
мафія 37.5% 3/8
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 29 64.4%
мафія 8 17.8%
дон 7 15.6%
шериф 1 2.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 12 Ski Resort Mini Cup - Denver,CO
У середньому топ-58.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 7 з 12

Останні турніри

7 з 12 топ-58.3%
Ski Resort Mini Cup - Denver,CO 30 листопада 2024 · AML · Денвер ігор 7 · перемог 3 · бали 4.10 · допи +1.10 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
45 ігор
Найкращий місяць
листопад 2024 — 40.0% (6/15)
Максимум допів за гру
+0.60 · №18954

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
45 ігор · частки рахуються від них
1 7 15.6% 28.6% 2/7
2 4 8.9% 50.0% 2/4
3 7 15.6% 71.4% 5/7
4 3 6.7% 66.7% 2/3
5 2 4.4% 0.0% 0/2
6 2 4.4% 0.0% 0/2
7 7 15.6% 42.9% 3/7
8 4 8.9% 75.0% 3/4
9 7 15.6% 14.3% 1/7
10 2 4.4% 50.0% 1/2
29 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 13.8% 25.0% 1/4
2 2 6.9% 50.0% 1/2
3 6 20.7% 66.7% 4/6
4 3 10.3% 66.7% 2/3
5 1 3.4% 0.0% 0/1
6 2 6.9% 0.0% 0/2
7 3 10.3% 66.7% 2/3
8 2 6.9% 50.0% 1/2
9 5 17.2% 0.0% 0/5
10 1 3.4% 100.0% 1/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 100.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 37.5% 33.3% 1/3
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 1 12.5% 0.0% 0/1
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 28.6% 50.0% 1/2
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.