NIK

56 ігор · остання гра 24 кві 2025
Denver, CO, USA · домашній клуб — Milehigh Mafia Denver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 24 квітня 2025, Milehigh Mafia Denver.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 56 клубні 51 · турнірні 5
Win-rate 46.4% 26/56
Бали 39.30 з них 11.80 допами Середній доп: 0.21
ПУ · перший убитий 9
Середній ЛХ 0.56 9 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 70.0% 7/10
дон 50.0% 2/4
мирний 42.9% 15/35
шериф 28.6% 2/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 35 62.5%
мафія 10 17.9%
шериф 7 12.5%
дон 4 7.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 5 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 11 з 12 Ski Resort Mini Cup - Denver,CO
У середньому топ-91.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 11 з 12

Останні турніри

11 з 12 топ-91.7%
Ski Resort Mini Cup - Denver,CO 30 листопада 2024 · AML · Денвер ігор 5 · перемог 2 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
56 ігор
Найкращий місяць
листопад 2024 — 31.3% (5/16)
Максимум допів за гру
+0.90 · №18131

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
56 ігор · частки рахуються від них
1 3 5.4% 0.0% 0/3
2 5 8.9% 40.0% 2/5
3 2 3.6% 50.0% 1/2
4 7 12.5% 71.4% 5/7
5 6 10.7% 33.3% 2/6
6 5 8.9% 60.0% 3/5
7 8 14.3% 50.0% 4/8
8 10 17.9% 40.0% 4/10
9 5 8.9% 60.0% 3/5
10 5 8.9% 40.0% 2/5
35 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 2.9% 0.0% 0/1
2 5 14.3% 40.0% 2/5
3 1 2.9% 100.0% 1/1
4 4 11.4% 75.0% 3/4
5 2 5.7% 0.0% 0/2
6 2 5.7% 50.0% 1/2
7 6 17.1% 50.0% 3/6
8 6 17.1% 33.3% 2/6
9 3 8.6% 33.3% 1/3
10 5 14.3% 40.0% 2/5
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 28.6% 0.0% 0/2
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 10.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 2 20.0% 100.0% 2/2
6 2 20.0% 50.0% 1/2
7 1 10.0% 100.0% 1/1
8 2 20.0% 50.0% 1/2
9 1 10.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 50.0% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.