Consul

46 ігор · остання гра 24 тра 2025
Denver, CO, USA · домашній клуб — Milehigh Mafia Denver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 24 травня 2025, Milehigh Mafia Denver.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 46 клубні 39 · турнірні 7
Win-rate 45.7% 21/46
Бали 31.55 з них 10.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.23
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.33 3 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 70.0% 7/10
дон 50.0% 1/2
мирний 41.9% 13/31
шериф 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 31 67.4%
мафія 10 21.7%
шериф 3 6.5%
дон 2 4.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 13 YOJ Cup
У середньому топ-30.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 4 з 13

Останні турніри

4 з 13 топ-30.8%
YOJ Cup 3 травня 2025 · AML · Денвер ігор 7 · перемог 3 · бали 6.20 · допи +3.20 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
27 ігор
Максимум допів за гру
+0.70 · YOJ Cup
Найбільший штраф
−0.50 · №18610

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
46 ігор · частки рахуються від них
1 7 15.2% 42.9% 3/7
2 3 6.5% 33.3% 1/3
3 5 10.9% 40.0% 2/5
4 4 8.7% 25.0% 1/4
5 6 13.0% 33.3% 2/6
6 5 10.9% 80.0% 4/5
7 2 4.3% 100.0% 2/2
8 7 15.2% 28.6% 2/7
9 2 4.3% 50.0% 1/2
10 5 10.9% 60.0% 3/5
31 гра за мирний · частки рахуються від них
1 5 16.1% 40.0% 2/5
2 2 6.5% 50.0% 1/2
3 2 6.5% 50.0% 1/2
4 2 6.5% 50.0% 1/2
5 4 12.9% 25.0% 1/4
6 3 9.7% 66.7% 2/3
7 1 3.2% 100.0% 1/1
8 7 22.6% 28.6% 2/7
9 1 3.2% 0.0% 0/1
10 4 12.9% 50.0% 2/4
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 20.0% 50.0% 1/2
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 2 20.0% 50.0% 1/2
6 1 10.0% 100.0% 1/1
7 1 10.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 10.0% 100.0% 1/1
10 1 10.0% 100.0% 1/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.