Sharp

31 гра ·клубні ігри · остання гра 19 чер 2025
Denver, CO, USA · домашній клуб — Milehigh Mafia Denver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 19 червня 2025, Milehigh Mafia Denver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 31
Win-rate 41.9% 13/31
Бали 16.40 з них 4.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.00 3 ПУ
Штрафи 0.70

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 50.0% 8/16
дон 50.0% 1/2
шериф 40.0% 2/5
мафія 25.0% 2/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 16 51.6%
мафія 8 25.8%
шериф 5 16.1%
дон 2 6.5%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
18 ігор
Максимум допів за гру
+0.50 · №18951
Найбільший штраф
−0.70 · №18954

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
31 гра · частки рахуються від них
1 1 3.2% 0.0% 0/1
2 3 9.7% 33.3% 1/3
3 1 3.2% 100.0% 1/1
4 4 12.9% 25.0% 1/4
5 1 3.2% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 4 12.9% 75.0% 3/4
8 15 48.4% 40.0% 6/15
9 1 3.2% 100.0% 1/1
10 1 3.2% 0.0% 0/1
16 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 6.2% 0.0% 0/1
2 1 6.2% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 12.5% 50.0% 1/2
5 1 6.2% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 18.8% 66.7% 2/3
8 6 37.5% 66.7% 4/6
9 1 6.2% 100.0% 1/1
10 1 6.2% 0.0% 0/1
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 4 80.0% 50.0% 2/4
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 25.0% 50.0% 1/2
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 4 50.0% 0.0% 0/4
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 100.0% 1/1
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.