Tortuga

40 ігор · остання гра 31 лип 2025
Denver, CO, USA · домашній клуб — Milehigh Mafia Denver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 31 липня 2025, Milehigh Mafia Denver.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 40 клубні 25 · турнірні 15
Win-rate 45.0% 18/40
Бали 59.65 з них 8.40 допами Середній доп: 0.21
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.50 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
мафія 66.7% 8/12
шериф 33.3% 1/3
мирний 25.0% 5/20

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 20 50.0%
мафія 12 30.0%
дон 5 12.5%
шериф 3 7.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 15 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 15 Milehigh Open Cup
У середньому топ-33.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 5 з 15

Останні турніри

5 з 15 топ-33.3%
Milehigh Open Cup 23–25 лютого 2024 · AML · Денвер ігор 15 · перемог 8 · бали 45.75 · допи +4.50 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
40 ігор
Найкращий місяць
лютий 2024 — 53.3% (8/15)
Максимум допів за гру
+1.50 · Milehigh Open Cup

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
40 ігор · частки рахуються від них
1 1 2.5% 100.0% 1/1
2 3 7.5% 66.7% 2/3
3 5 12.5% 40.0% 2/5
4 5 12.5% 20.0% 1/5
5 7 17.5% 42.9% 3/7
6 5 12.5% 20.0% 1/5
7 4 10.0% 75.0% 3/4
8 4 10.0% 50.0% 2/4
9 1 2.5% 0.0% 0/1
10 5 12.5% 60.0% 3/5
20 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.0% 100.0% 1/1
2 2 10.0% 100.0% 2/2
3 1 5.0% 0.0% 0/1
4 5 25.0% 20.0% 1/5
5 2 10.0% 0.0% 0/2
6 3 15.0% 0.0% 0/3
7 1 5.0% 0.0% 0/1
8 1 5.0% 0.0% 0/1
9 1 5.0% 0.0% 0/1
10 3 15.0% 33.3% 1/3
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 5 41.7% 60.0% 3/5
6 2 16.7% 50.0% 1/2
7 2 16.7% 100.0% 2/2
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 40.0% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.