Storm

71 гра ·клубні ігри · остання гра 16 жов 2025
Denver, CO, USA · домашній клуб — Milehigh Mafia Denver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 жовтня 2025, Milehigh Mafia Denver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 71
Win-rate 39.4% 28/71
Бали 33.20 з них 4.30 допами Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 8
Середній ЛХ 1.25 8 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 71.4% 5/7
шериф 50.0% 6/12
мафія 33.3% 3/9
мирний 32.6% 14/43

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 43 60.6%
шериф 12 16.9%
мафія 9 12.7%
дон 7 9.9%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
71 гра
Максимум допів за гру
+0.40 · №22330
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
71 гра · частки рахуються від них
1 2 2.8% 50.0% 1/2
2 3 4.2% 66.7% 2/3
3 7 9.9% 42.9% 3/7
4 17 23.9% 29.4% 5/17
5 6 8.5% 50.0% 3/6
6 6 8.5% 66.7% 4/6
7 15 21.1% 40.0% 6/15
8 5 7.0% 0.0% 0/5
9 8 11.3% 37.5% 3/8
10 2 2.8% 50.0% 1/2
43 гри за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 2.3% 100.0% 1/1
3 2 4.7% 0.0% 0/2
4 11 25.6% 18.2% 2/11
5 5 11.6% 60.0% 3/5
6 3 7.0% 66.7% 2/3
7 10 23.3% 30.0% 3/10
8 3 7.0% 0.0% 0/3
9 7 16.3% 42.9% 3/7
10 1 2.3% 0.0% 0/1
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 4 33.3% 50.0% 2/4
4 4 33.3% 75.0% 3/4
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 1 8.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 22.2% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 22.2% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 11.1% 100.0% 1/1
7 3 33.3% 33.3% 1/3
8 1 11.1% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.