Lion

24 гри за 2026 рік · 95 загалом ·клубні ігри · остання гра 17 вер 2026
Denver, CO, USA · домашній клуб — Milehigh Mafia Denver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (2/4) 33.3% (5/15) 4 гри · мало
Доп/гру 0.00 за 4 гри 0.00 за 15 ігор 4 гри · мало
Мирний 50.0% (1/2) 33.3% (2/6) 2 гри · мало
Шериф — 25.0% (1/4) 0 ігор
Мафія 50.0% (1/2) 50.0% (2/4) 2 гри · мало
Дон — 0.0% (0/1) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 24
Win-rate 33.3% 8/24
Бали 8.00
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 57.1% 4/7
мирний 30.0% 3/10
шериф 25.0% 1/4
дон 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 10 41.7%
мафія 7 29.2%
шериф 4 16.7%
дон 3 12.5%

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
24 гри

Активність

8 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
24 гри · частки рахуються від них
1 1 4.2% 0.0% 0/1
2 4 16.7% 25.0% 1/4
3 1 4.2% 0.0% 0/1
4 1 4.2% 100.0% 1/1
5 2 8.3% 50.0% 1/2
6 1 4.2% 0.0% 0/1
7 3 12.5% 66.7% 2/3
8 8 33.3% 37.5% 3/8
9 1 4.2% 0.0% 0/1
10 2 8.3% 0.0% 0/2
10 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 20.0% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 20.0% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 20.0% 50.0% 1/2
8 4 40.0% 25.0% 1/4
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 1 25.0% 0.0% 0/1
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 28.6% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 4 57.1% 50.0% 2/4
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.