Cleo

61 гра за 2026 рік · 212 загалом · остання гра 17 вер 2026
Denver, CO, USA · домашній клуб — Milehigh Mafia Denver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (2/4) 35.7% (10/28) 4 гри · мало
Доп/гру 0.00 за 4 гри 0.00 за 28 ігор 4 гри · мало
Мирний 50.0% (2/4) 35.3% (6/17) 4 гри · мало
Шериф — 0.0% (0/3) 0 ігор
Мафія — 50.0% (2/4) 0 ігор
Дон — 50.0% (2/4) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 61
Win-rate 39.3% 24/61
Бали 24.00
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 0.75 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 62.5% 5/8
мафія 60.0% 6/10
шериф 42.9% 3/7
мирний 27.8% 10/36

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 36 59.0%
мафія 10 16.4%
дон 8 13.1%
шериф 7 11.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 11 з 13 YOJ Cup
У середньому топ-84.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 11 з 13

Останні турніри

11 з 13 топ-84.6%
YOJ Cup 3 травня 2025 · AML · Денвер ігор 7 · перемог 1 · бали 3.90 · допи +2.90 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
61 гра

Активність

20 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
61 гра · частки рахуються від них
1 4 6.6% 50.0% 2/4
2 6 9.8% 33.3% 2/6
3 3 4.9% 0.0% 0/3
4 8 13.1% 50.0% 4/8
5 7 11.5% 42.9% 3/7
6 11 18.0% 54.5% 6/11
7 4 6.6% 25.0% 1/4
8 8 13.1% 37.5% 3/8
9 4 6.6% 25.0% 1/4
10 6 9.8% 33.3% 2/6
36 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 5.6% 50.0% 1/2
2 4 11.1% 25.0% 1/4
3 2 5.6% 0.0% 0/2
4 4 11.1% 50.0% 2/4
5 3 8.3% 0.0% 0/3
6 6 16.7% 66.7% 4/6
7 4 11.1% 25.0% 1/4
8 4 11.1% 0.0% 0/4
9 3 8.3% 0.0% 0/3
10 4 11.1% 25.0% 1/4
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 3 42.9% 33.3% 1/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 100.0% 1/1
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 20.0% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 10.0% 0.0% 0/1
4 3 30.0% 66.7% 2/3
5 2 20.0% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 10.0% 100.0% 1/1
10 1 10.0% 0.0% 0/1
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 2 25.0% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 37.5% 66.7% 2/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.