Паяц

11 ігор за 2026 рік · 24 загалом ·клубні ігри · остання гра 17 вер 2026
Denver, CO, USA · домашній клуб — Milehigh Mafia Denver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 25.0% (1/4) 57.1% (4/7) 4 гри · мало
Доп/гру 0.00 за 4 гри 0.00 за 7 ігор 4 гри · мало
Мирний 100.0% (1/1) 75.0% (3/4) 1 гра · мало
Шериф 0.0% (0/2) — 2 гри · мало
Мафія 0.0% (0/1) 0.0% (0/2) 1 гра · мало
Дон — 100.0% (1/1) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 11
Win-rate 45.5% 5/11
Бали 5.00
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мирний 80.0% 4/5
шериф 0.0% 0/2
мафія 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 5 45.5%
мафія 3 27.3%
шериф 2 18.2%
дон 1 9.1%

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
11 ігор

Активність

3 ігрові дні
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
11 ігор · частки рахуються від них
1 2 18.2% 50.0% 1/2
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 1 9.1% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 9.1% 0.0% 0/1
6 3 27.3% 33.3% 1/3
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 1 9.1% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 40.0% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 100.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.