Fir

22 гри за 2026 рік · 55 загалом ·клубні ігри · остання гра 5 лис 2026
Denver, CO, USA · домашній клуб — Milehigh Mafia Denver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 40.0% (4/10) 41.7% (5/12) 10 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 10 ігор 0.00 за 12 ігор 10 ігор · мало
Мирний 28.6% (2/7) 28.6% (2/7) 7 ігор · мало
Шериф — 100.0% (1/1) 0 ігор
Мафія 100.0% (1/1) 0.0% (0/1) 1 гра · мало
Дон 50.0% (1/2) 66.7% (2/3) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 22
Win-rate 40.9% 9/22
Бали 9.00
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 0.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
дон 60.0% 3/5
мафія 50.0% 1/2
мирний 28.6% 4/14

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 14 63.6%
дон 5 22.7%
мафія 2 9.1%
шериф 1 4.5%

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
22 гри

Активність

8 ігрових днів · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
22 гри · частки рахуються від них
1 4 18.2% 75.0% 3/4
2 1 4.5% 0.0% 0/1
3 2 9.1% 50.0% 1/2
4 1 4.5% 100.0% 1/1
5 1 4.5% 0.0% 0/1
6 3 13.6% 0.0% 0/3
7 4 18.2% 50.0% 2/4
8 2 9.1% 0.0% 0/2
9 2 9.1% 100.0% 2/2
10 2 9.1% 0.0% 0/2
14 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 14.3% 50.0% 1/2
2 1 7.1% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 7.1% 100.0% 1/1
5 1 7.1% 0.0% 0/1
6 3 21.4% 0.0% 0/3
7 2 14.3% 50.0% 1/2
8 2 14.3% 0.0% 0/2
9 1 7.1% 100.0% 1/1
10 1 7.1% 0.0% 0/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 100.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 40.0% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 1 20.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.