George

25 ігор за 2026 рік · 117 загалом · остання гра 8 жов 2026
Denver, CO, USA · домашній клуб — Milehigh Mafia Denver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 60.0% (3/5) 40.0% (6/15) 5 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 5 ігор 0.00 за 15 ігор 5 ігор · мало
Мирний 100.0% (2/2) 33.3% (3/9) 2 гри · мало
Шериф — 50.0% (1/2) 0 ігор
Мафія 50.0% (1/2) 0.0% (0/2) 2 гри · мало
Дон 0.0% (0/1) 100.0% (2/2) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 25
Win-rate 40.0% 10/25
Бали 10.00
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.50 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
шериф 50.0% 1/2
мирний 40.0% 6/15
мафія 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 15 60.0%
мафія 5 20.0%
дон 3 12.0%
шериф 2 8.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 17 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 13 YOJ Cup
У середньому топ-88.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 10 з 13
2024 1 0 15 з 15

Останні турніри

10 з 13 топ-76.9%
YOJ Cup 3 травня 2025 · AML · Денвер ігор 5 · перемог 2 · бали 4.00 · допи +2.00 · штраф — · ПУ —
15 з 15 топ-100.0%
Milehigh Open Cup 23–25 лютого 2024 · AML · Денвер ігор 12 · перемог 4 · бали 23.50 · допи +1.00 · штраф −1.50 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
25 ігор

Активність

8 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
25 ігор · частки рахуються від них
1 3 12.0% 66.7% 2/3
2 1 4.0% 100.0% 1/1
3 2 8.0% 0.0% 0/2
4 3 12.0% 66.7% 2/3
5 3 12.0% 0.0% 0/3
6 1 4.0% 0.0% 0/1
7 4 16.0% 50.0% 2/4
8 2 8.0% 50.0% 1/2
9 2 8.0% 100.0% 2/2
10 4 16.0% 0.0% 0/4
15 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 20.0% 66.7% 2/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 6.7% 0.0% 0/1
4 3 20.0% 66.7% 2/3
5 2 13.3% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 20.0% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 6.7% 100.0% 1/1
10 2 13.3% 0.0% 0/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 40.0% 0.0% 0/2
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.