Iona

29 ігор за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 8 жов 2026
Denver, CO, USA · домашній клуб — Milehigh Mafia Denver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 70.0% (7/10) 26.3% (5/19) 10 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 10 ігор 0.00 за 19 ігор 10 ігор · мало
Мирний 80.0% (4/5) 31.3% (5/16) 5 ігор · мало
Шериф 100.0% (1/1) — 1 гра · мало
Мафія 50.0% (1/2) 0.0% (0/2) 2 гри · мало
Дон 50.0% (1/2) 0.0% (0/1) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 29
Win-rate 41.4% 12/29
Бали 12.00
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мирний 42.9% 9/21
дон 33.3% 1/3
мафія 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 21 72.4%
мафія 4 13.8%
дон 3 10.3%
шериф 1 3.4%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
29 ігор

Активність

9 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
29 ігор · частки рахуються від них
1 1 3.4% 0.0% 0/1
2 6 20.7% 66.7% 4/6
3 1 3.4% 100.0% 1/1
4 4 13.8% 25.0% 1/4
5 3 10.3% 0.0% 0/3
6 3 10.3% 33.3% 1/3
7 4 13.8% 25.0% 1/4
8 2 6.9% 50.0% 1/2
9 4 13.8% 75.0% 3/4
10 1 3.4% 0.0% 0/1
21 гра за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.8% 0.0% 0/1
2 5 23.8% 80.0% 4/5
3 1 4.8% 100.0% 1/1
4 3 14.3% 33.3% 1/3
5 2 9.5% 0.0% 0/2
6 2 9.5% 50.0% 1/2
7 3 14.3% 0.0% 0/3
8 1 4.8% 0.0% 0/1
9 3 14.3% 66.7% 2/3
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 100.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.