Barista

66 ігор за 2026 рік · 243 загалом · остання гра 5 лис 2026
3 турніри ·1× переможець
Aspen, CO, USA · домашній клуб — Milehigh Mafia Denver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (6/12) 51.7% (15/29) 12 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 12 ігор -0.01 за 29 ігор 12 ігор · мало
Мирний 44.4% (4/9) 43.5% (10/23) 9 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/1) 66.7% (2/3) 1 гра · мало
Мафія 100.0% (2/2) 100.0% (2/2) 2 гри · мало
Дон — 100.0% (1/1) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 66
Win-rate 50.0% 33/66
Бали 32.80 з них −0.20 допами Середній доп: -0.00
ПУ · перший убитий 11
Середній ЛХ 1.18 11 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 3/3
мафія 88.9% 8/9
мирний 41.7% 20/48
шериф 33.3% 2/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 48 72.7%
мафія 9 13.6%
шериф 6 9.1%
дон 3 4.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець YOJ Cup
3 1× третє місце Ski Resort Mini Cup - Denver,CO

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 29 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 13 YOJ Cup
У середньому топ-19.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 1 з 13
2024 2 0 3 з 12

Останні турніри

1 з 13 перемога
YOJ Cup 3 травня 2025 · AML · Денвер ігор 7 · перемог 5 · бали 8.30 · допи +3.30 · штраф — · ПУ —
3 з 12 топ-25.0%
Ski Resort Mini Cup - Denver,CO 30 листопада 2024 · AML · Денвер ігор 7 · перемог 4 · бали 6.50 · допи +2.50 · штраф — · ПУ —
4 з 15 топ-26.7%
Milehigh Open Cup 23–25 лютого 2024 · AML · Денвер ігор 15 · перемог 8 · бали 46.63 · допи +6.88 · штраф −1.50 · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
66 ігор

Активність

25 ігрових днів · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
66 ігор · частки рахуються від них
1 14 21.2% 57.1% 8/14
2 10 15.2% 40.0% 4/10
3 7 10.6% 42.9% 3/7
4 4 6.1% 50.0% 2/4
5 5 7.6% 40.0% 2/5
6 4 6.1% 100.0% 4/4
7 5 7.6% 80.0% 4/5
8 5 7.6% 40.0% 2/5
9 6 9.1% 33.3% 2/6
10 6 9.1% 33.3% 2/6
48 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 8 16.7% 37.5% 3/8
2 5 10.4% 40.0% 2/5
3 4 8.3% 25.0% 1/4
4 3 6.2% 33.3% 1/3
5 5 10.4% 40.0% 2/5
6 4 8.3% 100.0% 4/4
7 3 6.2% 66.7% 2/3
8 4 8.3% 25.0% 1/4
9 6 12.5% 33.3% 2/6
10 6 12.5% 33.3% 2/6
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 33.3% 50.0% 1/2
2 2 33.3% 0.0% 0/2
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 33.3% 100.0% 3/3
2 3 33.3% 66.7% 2/3
3 2 22.2% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 11.1% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.