Nancy

33 гри за 2026 рік · 41 загалом ·клубні ігри · остання гра 5 лис 2026
Denver, CO, USA · домашній клуб — Milehigh Mafia Denver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 33.3% (1/3) 46.7% (7/15) 3 гри · мало
Доп/гру 0.00 за 3 гри -0.01 за 15 ігор 3 гри · мало
Мирний 33.3% (1/3) 25.0% (2/8) 3 гри · мало
Шериф — 0.0% (0/1) 0 ігор
Мафія — 50.0% (1/2) 0 ігор
Дон — 100.0% (4/4) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 33
Win-rate 36.4% 12/33
Бали 11.80 з них −0.20 допами Середній доп: -0.01
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.50 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 5/5
мафія 40.0% 2/5
мирний 23.8% 5/21
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 21 63.6%
мафія 5 15.2%
дон 5 15.2%
шериф 2 6.1%

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
33 гри

Активність

16 ігрових днів · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
33 гри · частки рахуються від них
1 3 9.1% 33.3% 1/3
2 3 9.1% 66.7% 2/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 5 15.2% 40.0% 2/5
5 3 9.1% 33.3% 1/3
6 1 3.0% 0.0% 0/1
7 2 6.1% 50.0% 1/2
8 4 12.1% 25.0% 1/4
9 4 12.1% 0.0% 0/4
10 8 24.2% 50.0% 4/8
21 гра за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.8% 0.0% 0/1
2 3 14.3% 66.7% 2/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 4.8% 100.0% 1/1
5 2 9.5% 0.0% 0/2
6 1 4.8% 0.0% 0/1
7 1 4.8% 0.0% 0/1
8 3 14.3% 0.0% 0/3
9 3 14.3% 0.0% 0/3
10 6 28.6% 33.3% 2/6
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 100.0% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 40.0% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.