RAVAD

80 ігор за 2026 рік · 185 загалом · остання гра 5 лис 2026
Denver, CO, USA · домашній клуб — Milehigh Mafia Denver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 66.7% (12/18) 50.0% (16/32) 18 ігор
Доп/гру 0.00 за 18 ігор 0.00 за 32 гри 18 ігор
Мирний 58.3% (7/12) 38.5% (5/13) 12 ігор · мало
Шериф — 25.0% (1/4) 0 ігор
Мафія 75.0% (3/4) 75.0% (6/8) 4 гри · мало
Дон 100.0% (2/2) 57.1% (4/7) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 80
Win-rate 51.3% 41/80
Бали 41.00
ПУ · перший убитий 11
Середній ЛХ 0.82 11 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 76.2% 16/21
дон 70.0% 7/10
мирний 38.1% 16/42
шериф 28.6% 2/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 42 52.5%
мафія 21 26.2%
дон 10 12.5%
шериф 7 8.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 19 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 13 YOJ Cup
У середньому топ-70.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 7 з 13
2024 1 0 13 з 15

Останні турніри

7 з 13 топ-53.8%
YOJ Cup 3 травня 2025 · AML · Денвер ігор 7 · перемог 3 · бали 5.10 · допи +2.10 · штраф — · ПУ —
13 з 15 топ-86.7%
Milehigh Open Cup 23–25 лютого 2024 · AML · Денвер ігор 12 · перемог 4 · бали 24.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
80 ігор

Активність

26 ігрових днів · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
80 ігор · частки рахуються від них
1 5 6.2% 40.0% 2/5
2 4 5.0% 25.0% 1/4
3 8 10.0% 62.5% 5/8
4 7 8.8% 42.9% 3/7
5 10 12.5% 60.0% 6/10
6 12 15.0% 33.3% 4/12
7 12 15.0% 58.3% 7/12
8 6 7.5% 66.7% 4/6
9 8 10.0% 62.5% 5/8
10 8 10.0% 50.0% 4/8
42 гри за мирний · частки рахуються від них
1 3 7.1% 0.0% 0/3
2 1 2.4% 0.0% 0/1
3 6 14.3% 50.0% 3/6
4 4 9.5% 25.0% 1/4
5 7 16.7% 57.1% 4/7
6 6 14.3% 0.0% 0/6
7 5 11.9% 40.0% 2/5
8 1 2.4% 100.0% 1/1
9 5 11.9% 60.0% 3/5
10 4 9.5% 50.0% 2/4
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 28.6% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 2 28.6% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
21 гра за мафія · частки рахуються від них
1 2 9.5% 100.0% 2/2
2 1 4.8% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 4.8% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 4 19.0% 75.0% 3/4
7 4 19.0% 75.0% 3/4
8 3 14.3% 66.7% 2/3
9 2 9.5% 100.0% 2/2
10 4 19.0% 50.0% 2/4
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 20.0% 100.0% 2/2
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 1 10.0% 100.0% 1/1
6 2 20.0% 50.0% 1/2
7 3 30.0% 66.7% 2/3
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.