Рыжая

50 ігор за 2026 рік · 237 загалом · остання гра 5 лис 2026
Denver, CO, USA · домашній клуб — Milehigh Mafia Denver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 58.8% (10/17) 66.7% (4/6) 17 ігор
Доп/гру 0.00 за 17 ігор 0.00 за 6 ігор 17 ігор
Мирний 50.0% (5/10) 75.0% (3/4) 10 ігор · мало
Шериф 50.0% (1/2) 50.0% (1/2) 2 гри · мало
Мафія 100.0% (2/2) — 2 гри · мало
Дон 66.7% (2/3) — 3 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 50
Win-rate 58.0% 29/50
Бали 29.00
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.33 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 90.0% 9/10
дон 57.1% 4/7
мирний 50.0% 14/28
шериф 40.0% 2/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 28 56.0%
мафія 10 20.0%
дон 7 14.0%
шериф 5 10.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце YOJ Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 14 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 13 YOJ Cup
У середньому топ-53.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 3 з 13
2024 1 0 10 з 12

Останні турніри

3 з 13 топ-23.1%
YOJ Cup 3 травня 2025 · AML · Денвер ігор 7 · перемог 4 · бали 6.70 · допи +2.70 · штраф — · ПУ —
10 з 12 топ-83.3%
Ski Resort Mini Cup - Denver,CO 30 листопада 2024 · AML · Денвер ігор 7 · перемог 1 · бали 3.30 · допи +1.70 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
50 ігор

Активність

18 ігрових днів · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
50 ігор · частки рахуються від них
1 5 10.0% 20.0% 1/5
2 6 12.0% 50.0% 3/6
3 7 14.0% 42.9% 3/7
4 5 10.0% 80.0% 4/5
5 4 8.0% 100.0% 4/4
6 5 10.0% 40.0% 2/5
7 5 10.0% 60.0% 3/5
8 5 10.0% 60.0% 3/5
9 4 8.0% 100.0% 4/4
10 4 8.0% 50.0% 2/4
28 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 7.1% 50.0% 1/2
2 2 7.1% 50.0% 1/2
3 4 14.3% 0.0% 0/4
4 1 3.6% 0.0% 0/1
5 3 10.7% 100.0% 3/3
6 4 14.3% 50.0% 2/4
7 4 14.3% 50.0% 2/4
8 3 10.7% 66.7% 2/3
9 3 10.7% 100.0% 3/3
10 2 7.1% 0.0% 0/2
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 60.0% 0.0% 0/3
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 20.0% 100.0% 2/2
4 2 20.0% 100.0% 2/2
5 1 10.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 10.0% 100.0% 1/1
8 2 20.0% 50.0% 1/2
9 1 10.0% 100.0% 1/1
10 1 10.0% 100.0% 1/1
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 42.9% 33.3% 1/3
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.