Red Devil

59 ігор за 2026 рік · 163 загалом ·клубні ігри · остання гра 5 лис 2026
Denver, CO, USA · домашній клуб — Milehigh Mafia Denver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 54.5% (6/11) 34.8% (8/23) 11 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 11 ігор 0.00 за 23 гри 11 ігор · мало
Мирний 33.3% (1/3) 31.6% (6/19) 3 гри · мало
Шериф 50.0% (2/4) 0.0% (0/1) 4 гри · мало
Мафія 75.0% (3/4) 66.7% (2/3) 4 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 59
Win-rate 39.0% 23/59
Бали 23.00
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 0.83 6 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 76.9% 10/13
шериф 37.5% 3/8
мирний 27.8% 10/36
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 36 61.0%
мафія 13 22.0%
шериф 8 13.6%
дон 2 3.4%

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
59 ігор

Активність

20 ігрових днів · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
59 ігор · частки рахуються від них
1 10 16.9% 30.0% 3/10
2 4 6.8% 25.0% 1/4
3 5 8.5% 80.0% 4/5
4 4 6.8% 25.0% 1/4
5 6 10.2% 16.7% 1/6
6 5 8.5% 20.0% 1/5
7 6 10.2% 50.0% 3/6
8 9 15.3% 55.6% 5/9
9 4 6.8% 25.0% 1/4
10 6 10.2% 50.0% 3/6
36 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 16.7% 16.7% 1/6
2 3 8.3% 33.3% 1/3
3 2 5.6% 50.0% 1/2
4 1 2.8% 0.0% 0/1
5 5 13.9% 0.0% 0/5
6 3 8.3% 0.0% 0/3
7 2 5.6% 50.0% 1/2
8 7 19.4% 42.9% 3/7
9 3 8.3% 33.3% 1/3
10 4 11.1% 50.0% 2/4
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 25.0% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 25.0% 50.0% 1/2
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 15.4% 100.0% 2/2
2 1 7.7% 0.0% 0/1
3 2 15.4% 100.0% 2/2
4 2 15.4% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 15.4% 50.0% 1/2
7 2 15.4% 100.0% 2/2
8 2 15.4% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.