Турист

127 ігор ·клубні ігри · остання гра 12 кві 2025
Kemer, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 12 квітня 2025, Kemer Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 127
Win-rate 58.3% 74/127
Бали 111.90 з них 38.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 0.00 1 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 75.0% 9/12
мирний 69.4% 50/72
мафія 40.0% 14/35
дон 12.5% 1/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 72 56.7%
мафія 35 27.6%
шериф 12 9.4%
дон 8 6.3%

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
94 гри
Найкращий місяць
січень 2025 — 56.3% (9/16)
Максимум допів за гру
+0.60 · №16521
Найбільший штраф
−0.50 · №20858

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
127 ігор · частки рахуються від них
1 23 18.1% 65.2% 15/23
2 15 11.8% 66.7% 10/15
3 13 10.2% 53.8% 7/13
4 15 11.8% 66.7% 10/15
5 10 7.9% 60.0% 6/10
6 4 3.1% 50.0% 2/4
7 7 5.5% 42.9% 3/7
8 11 8.7% 54.5% 6/11
9 16 12.6% 62.5% 10/16
10 13 10.2% 38.5% 5/13
72 гри за мирний · частки рахуються від них
1 14 19.4% 71.4% 10/14
2 7 9.7% 71.4% 5/7
3 7 9.7% 42.9% 3/7
4 8 11.1% 87.5% 7/8
5 6 8.3% 66.7% 4/6
6 3 4.2% 66.7% 2/3
7 3 4.2% 33.3% 1/3
8 6 8.3% 83.3% 5/6
9 11 15.3% 81.8% 9/11
10 7 9.7% 57.1% 4/7
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 25.0% 66.7% 2/3
2 3 25.0% 100.0% 3/3
3 2 16.7% 100.0% 2/2
4 2 16.7% 100.0% 2/2
5 2 16.7% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
35 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 6 17.1% 50.0% 3/6
2 3 8.6% 66.7% 2/3
3 3 8.6% 66.7% 2/3
4 5 14.3% 20.0% 1/5
5 2 5.7% 100.0% 2/2
6 1 2.9% 0.0% 0/1
7 4 11.4% 50.0% 2/4
8 4 11.4% 0.0% 0/4
9 3 8.6% 33.3% 1/3
10 4 11.4% 25.0% 1/4
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 25.0% 0.0% 0/2
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 2 25.0% 0.0% 0/2
10 2 25.0% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.