Малыш

60 ігор · остання гра 9 лис 2024
1 турнір ·1× переможець
Bar, Montenegro
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 листопада 2024, Monologue Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 60 клубні 53 · турнірні 7
Win-rate 61.7% 37/60
Бали 60.55 з них 23.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.40
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.20 5 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 81.8% 9/11
дон 70.0% 7/10
мирний 57.6% 19/33
шериф 33.3% 2/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 33 55.0%
мафія 11 18.3%
дон 10 16.7%
шериф 6 10.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Второшкольник Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Второшкольник Cup
У середньому топ-10.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 1 з 10

Останні турніри

1 з 10 перемога
Второшкольник Cup 14 липня 2024 · AML ігор 7 · перемог 6 · бали 11.10 · допи +5.10 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
52 гри
Найкращий місяць
червень 2024 — 68.4% (13/19)
Максимум допів за гру
+1.10 · Второшкольник Cup
Найбільший штраф
−0.50 · №17836

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
60 ігор · частки рахуються від них
1 5 8.3% 80.0% 4/5
2 7 11.7% 57.1% 4/7
3 8 13.3% 50.0% 4/8
4 2 3.3% 100.0% 2/2
5 7 11.7% 28.6% 2/7
6 7 11.7% 57.1% 4/7
7 7 11.7% 42.9% 3/7
8 4 6.7% 100.0% 4/4
9 7 11.7% 57.1% 4/7
10 6 10.0% 100.0% 6/6
33 гри за мирний · частки рахуються від них
1 3 9.1% 66.7% 2/3
2 3 9.1% 33.3% 1/3
3 3 9.1% 33.3% 1/3
4 1 3.0% 100.0% 1/1
5 5 15.2% 40.0% 2/5
6 5 15.2% 40.0% 2/5
7 4 12.1% 75.0% 3/4
8 2 6.1% 100.0% 2/2
9 4 12.1% 50.0% 2/4
10 3 9.1% 100.0% 3/3
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 2 33.3% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 9.1% 100.0% 1/1
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 2 18.2% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 9.1% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 2 18.2% 100.0% 2/2
10 3 27.3% 100.0% 3/3
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 2 20.0% 100.0% 2/2
3 1 10.0% 100.0% 1/1
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 10.0% 100.0% 1/1
7 2 20.0% 0.0% 0/2
8 1 10.0% 100.0% 1/1
9 1 10.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.