Montefish

40 ігор ·клубні ігри · остання гра 28 гру 2024
Budva, Montenegro
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 28 грудня 2024, Monologue Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 40
Win-rate 50.0% 20/40
Бали 33.40 з них 13.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.34
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.50 2 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 68.8% 11/16
дон 66.7% 2/3
мирний 33.3% 6/18
шериф 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 18 45.0%
мафія 16 40.0%
шериф 3 7.5%
дон 3 7.5%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
36 ігор
Найкращий місяць
листопад 2024 — 58.8% (10/17)
Максимум допів за гру
+1.00 · №18420
Найбільший штраф
−0.50 · №19457

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
40 ігор · частки рахуються від них
1 6 15.0% 50.0% 3/6
2 2 5.0% 50.0% 1/2
3 3 7.5% 0.0% 0/3
4 4 10.0% 75.0% 3/4
5 3 7.5% 33.3% 1/3
6 6 15.0% 50.0% 3/6
7 1 2.5% 100.0% 1/1
8 4 10.0% 50.0% 2/4
9 4 10.0% 50.0% 2/4
10 7 17.5% 57.1% 4/7
18 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 22.2% 50.0% 2/4
2 1 5.6% 100.0% 1/1
3 1 5.6% 0.0% 0/1
4 3 16.7% 66.7% 2/3
5 1 5.6% 0.0% 0/1
6 2 11.1% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 11.1% 50.0% 1/2
9 1 5.6% 0.0% 0/1
10 3 16.7% 0.0% 0/3
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1
16 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 6.2% 0.0% 0/1
4 1 6.2% 100.0% 1/1
5 2 12.5% 50.0% 1/2
6 4 25.0% 75.0% 3/4
7 1 6.2% 100.0% 1/1
8 2 12.5% 50.0% 1/2
9 3 18.8% 66.7% 2/3
10 2 12.5% 100.0% 2/2
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.