Юленский

29 ігор · остання гра 13 лис 2024
Podgorica, Montenegro
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 13 листопада 2024, GodMother.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 29 клубні 26 · турнірні 3
Win-rate 44.8% 13/29
Бали 21.35 з них 8.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 2.00 1 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 83.3% 5/6
дон 50.0% 1/2
мирний 35.0% 7/20
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 20 69.0%
мафія 6 20.7%
дон 2 6.9%
шериф 1 3.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 3 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 10 Monday Cup
У середньому топ-100.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 10 з 10

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
Monday Cup 29 квітня 2024 · AML ігор 3 · перемог 1 · бали 1.90 · допи +0.90 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
17 ігор
Найкращий місяць
квітень 2024 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+0.80 · №18099
Найбільший штраф
−0.50 · №17834

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
29 ігор · частки рахуються від них
1 3 10.3% 66.7% 2/3
2 2 6.9% 0.0% 0/2
3 5 17.2% 20.0% 1/5
4 3 10.3% 33.3% 1/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 6.9% 0.0% 0/2
7 2 6.9% 50.0% 1/2
8 6 20.7% 66.7% 4/6
9 3 10.3% 100.0% 3/3
10 3 10.3% 33.3% 1/3
20 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.0% 100.0% 1/1
2 2 10.0% 0.0% 0/2
3 3 15.0% 0.0% 0/3
4 2 10.0% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 10.0% 0.0% 0/2
7 2 10.0% 50.0% 1/2
8 4 20.0% 50.0% 2/4
9 1 5.0% 100.0% 1/1
10 3 15.0% 33.3% 1/3
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 1 100.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 2 33.3% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.