Supra

58 ігор · остання гра 1 гру 2024
Loznica, Serbia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 1 грудня 2024, Banjska Mafia.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 58 клубні 53 · турнірні 5
Win-rate 43.1% 25/58
Бали 42.30 з них 16.80 допами Середній доп: 0.29
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 1.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 80.0% 4/5
мафія 75.0% 9/12
дон 40.0% 2/5
мирний 27.8% 10/36

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 36 62.1%
мафія 12 20.7%
шериф 5 8.6%
дон 5 8.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 5 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 10 Очень страшный маникап
У середньому топ-80.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 8 з 10

Останні турніри

8 з 10 топ-80.0%
Очень страшный маникап 26 жовтня 2024 · AML ігор 5 · перемог 2 · бали 3.50 · допи +1.50 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
58 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · №18889

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
58 ігор · частки рахуються від них
1 5 8.6% 80.0% 4/5
2 4 6.9% 50.0% 2/4
3 4 6.9% 50.0% 2/4
4 4 6.9% 75.0% 3/4
5 8 13.8% 12.5% 1/8
6 9 15.5% 22.2% 2/9
7 4 6.9% 25.0% 1/4
8 5 8.6% 80.0% 4/5
9 8 13.8% 50.0% 4/8
10 7 12.1% 28.6% 2/7
36 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 2.8% 0.0% 0/1
2 3 8.3% 33.3% 1/3
3 2 5.6% 50.0% 1/2
4 3 8.3% 66.7% 2/3
5 6 16.7% 0.0% 0/6
6 7 19.4% 28.6% 2/7
7 1 2.8% 0.0% 0/1
8 2 5.6% 50.0% 1/2
9 5 13.9% 40.0% 2/5
10 6 16.7% 16.7% 1/6
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 16.7% 100.0% 2/2
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 2 16.7% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 2 16.7% 50.0% 1/2
8 3 25.0% 100.0% 3/3
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 40.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.