Sabina

66 ігор ·клубні ігри · остання гра 25 січ 2025
Loznica, Serbia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 25 січня 2025, Banjska Mafia.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 66
Win-rate 47.0% 31/66
Бали 51.60 з них 20.10 допами Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.33 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 87.5% 7/8
дон 60.0% 3/5
шериф 42.9% 3/7
мирний 39.1% 18/46

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 46 69.7%
мафія 8 12.1%
шериф 7 10.6%
дон 5 7.6%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
66 ігор
Найкращий місяць
червень 2024 — 31.3% (5/16)
Максимум допів за гру
+0.80 · №16551

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
66 ігор · частки рахуються від них
1 4 6.1% 50.0% 2/4
2 8 12.1% 25.0% 2/8
3 9 13.6% 44.4% 4/9
4 11 16.7% 45.5% 5/11
5 6 9.1% 50.0% 3/6
6 4 6.1% 75.0% 3/4
7 8 12.1% 75.0% 6/8
8 4 6.1% 50.0% 2/4
9 5 7.6% 20.0% 1/5
10 7 10.6% 42.9% 3/7
46 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 6.5% 66.7% 2/3
2 6 13.0% 33.3% 2/6
3 5 10.9% 0.0% 0/5
4 9 19.6% 33.3% 3/9
5 5 10.9% 40.0% 2/5
6 3 6.5% 66.7% 2/3
7 4 8.7% 75.0% 3/4
8 1 2.2% 100.0% 1/1
9 4 8.7% 25.0% 1/4
10 6 13.0% 33.3% 2/6
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 28.6% 0.0% 0/2
3 3 42.9% 100.0% 3/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 3 37.5% 100.0% 3/3
8 2 25.0% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.