Госпожа

71 гра · остання гра 13 кві 2025
Loznica, Serbia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 13 квітня 2025, Banjska Mafia.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 71 клубні 66 · турнірні 5
Win-rate 47.9% 34/71
Бали 57.25 з них 22.00 допами Середній доп: 0.31
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.67 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 8/10
мафія 46.7% 7/15
мирний 41.5% 17/41
шериф 40.0% 2/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 41 57.7%
мафія 15 21.1%
дон 10 14.1%
шериф 5 7.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 5 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 11 2jul
У середньому топ-81.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 9 з 11

Останні турніри

9 з 11 топ-81.8%
2jul 3 серпня 2024 · AML ігор 5 · перемог 2 · бали 3.80 · допи +1.80 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
71 гра
Найкращий місяць
серпень 2024 — 52.9% (9/17)
Максимум допів за гру
+0.80 · №21627

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
71 гра · частки рахуються від них
1 8 11.3% 25.0% 2/8
2 8 11.3% 62.5% 5/8
3 5 7.0% 20.0% 1/5
4 5 7.0% 40.0% 2/5
5 8 11.3% 50.0% 4/8
6 5 7.0% 0.0% 0/5
7 7 9.9% 42.9% 3/7
8 13 18.3% 69.2% 9/13
9 6 8.5% 66.7% 4/6
10 6 8.5% 66.7% 4/6
41 гра за мирний · частки рахуються від них
1 5 12.2% 0.0% 0/5
2 4 9.8% 75.0% 3/4
3 4 9.8% 0.0% 0/4
4 3 7.3% 66.7% 2/3
5 5 12.2% 60.0% 3/5
6 4 9.8% 0.0% 0/4
7 3 7.3% 66.7% 2/3
8 6 14.6% 33.3% 2/6
9 1 2.4% 100.0% 1/1
10 6 14.6% 66.7% 4/6
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 40.0% 100.0% 2/2
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
15 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 13.3% 50.0% 1/2
2 3 20.0% 66.7% 2/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 6.7% 0.0% 0/1
5 2 13.3% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 20.0% 33.3% 1/3
8 2 13.3% 100.0% 2/2
9 2 13.3% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 10.0% 100.0% 1/1
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 1 10.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 3 30.0% 100.0% 3/3
9 2 20.0% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.