Ceco

60 ігор · остання гра 13 кві 2025
Loznica, Serbia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 13 квітня 2025, Banjska Mafia.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 60 клубні 55 · турнірні 5
Win-rate 55.0% 33/60
Бали 50.95 з них 18.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.31
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.00 5 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
мирний 59.5% 22/37
мафія 58.3% 7/12
шериф 25.0% 2/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 37 61.7%
мафія 12 20.0%
шериф 8 13.3%
дон 3 5.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 5 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 11 2jul
У середньому топ-72.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 8 з 11

Останні турніри

8 з 11 топ-72.7%
2jul 3 серпня 2024 · AML ігор 5 · перемог 3 · бали 4.50 · допи +1.50 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
26 ігор
Найкращий місяць
березень 2024 — 47.4% (9/19)
Максимум допів за гру
+0.80 · №14730
Найбільший штраф
−0.50 · №15327

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
60 ігор · частки рахуються від них
1 3 5.0% 66.7% 2/3
2 6 10.0% 50.0% 3/6
3 6 10.0% 33.3% 2/6
4 4 6.7% 25.0% 1/4
5 6 10.0% 33.3% 2/6
6 4 6.7% 75.0% 3/4
7 4 6.7% 50.0% 2/4
8 6 10.0% 50.0% 3/6
9 13 21.7% 69.2% 9/13
10 8 13.3% 75.0% 6/8
37 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 2.7% 100.0% 1/1
2 4 10.8% 50.0% 2/4
3 4 10.8% 25.0% 1/4
4 3 8.1% 33.3% 1/3
5 4 10.8% 25.0% 1/4
6 3 8.1% 100.0% 3/3
7 2 5.4% 50.0% 1/2
8 2 5.4% 50.0% 1/2
9 9 24.3% 77.8% 7/9
10 5 13.5% 80.0% 4/5
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 25.0% 0.0% 0/2
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 2 25.0% 50.0% 1/2
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 2 16.7% 50.0% 1/2
3 1 8.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 16.7% 50.0% 1/2
8 2 16.7% 100.0% 2/2
9 2 16.7% 50.0% 1/2
10 1 8.3% 100.0% 1/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.