Misha VMC

30 ігор ·клубні ігри · остання гра 1 тра 2024
Duboka, Serbia · домашній клуб — Vojvodina Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 1 травня 2024, Vojvodina Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 30
Win-rate 43.3% 13/30
Бали 21.42 з них 9.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.31
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.67 3 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
дон 50.0% 2/4
мирний 40.0% 8/20
мафія 40.0% 2/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 20 66.7%
мафія 5 16.7%
дон 4 13.3%
шериф 1 3.3%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
20 ігор
Максимум допів за гру
+0.60 · №12286
Найбільший штраф
−0.50 · №13467

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
30 ігор · частки рахуються від них
1 3 10.0% 33.3% 1/3
2 1 3.3% 0.0% 0/1
3 4 13.3% 50.0% 2/4
4 4 13.3% 75.0% 3/4
5 4 13.3% 50.0% 2/4
6 1 3.3% 100.0% 1/1
7 2 6.7% 50.0% 1/2
8 3 10.0% 0.0% 0/3
9 3 10.0% 0.0% 0/3
10 5 16.7% 60.0% 3/5
20 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 15.0% 33.3% 1/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 15.0% 33.3% 1/3
4 3 15.0% 66.7% 2/3
5 2 10.0% 50.0% 1/2
6 1 5.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 10.0% 0.0% 0/2
9 2 10.0% 0.0% 0/2
10 4 20.0% 50.0% 2/4
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 100.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 1 20.0% 100.0% 1/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 50.0% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.