GES

46 ігор · остання гра 29 чер 2024
Novi Sad, Serbia · домашній клуб — Vojvodina Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 червня 2024, Турнир весеннего сезона 24.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 46 клубні 32 · турнірні 14
Win-rate 30.4% 14/46
Бали 29.45 з них 16.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.35
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 0.67 3 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 70.0% 7/10
дон 25.0% 1/4
мирний 22.2% 6/27
шериф 0.0% 0/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 27 58.7%
мафія 10 21.7%
шериф 5 10.9%
дон 4 8.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 14 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 Турнир зимнего сезона 23/24
У середньому топ-60.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 2 0 2 з 10

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
Турнир весеннего сезона 24 29 червня 2024 · AML · Новий Сад ігор 8 · перемог 2 · бали 4.20 · допи +2.70 · штраф −0.50 · ПУ —
2 з 10 топ-20.0%
Турнир зимнего сезона 23/24 30 березня 2024 · AML · Новий Сад ігор 6 · перемог 4 · бали 7.40 · допи +3.40 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
34 гри
Найкращий місяць
червень 2024 — 18.8% (3/16)
Максимум допів за гру
+1.00 · Турнир зимнего сезона 23/24

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
46 ігор · частки рахуються від них
1 4 8.7% 50.0% 2/4
2 3 6.5% 66.7% 2/3
3 5 10.9% 40.0% 2/5
4 5 10.9% 0.0% 0/5
5 7 15.2% 28.6% 2/7
6 5 10.9% 20.0% 1/5
7 4 8.7% 50.0% 2/4
8 4 8.7% 0.0% 0/4
9 6 13.0% 33.3% 2/6
10 3 6.5% 33.3% 1/3
27 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 11.1% 33.3% 1/3
2 2 7.4% 50.0% 1/2
3 4 14.8% 50.0% 2/4
4 5 18.5% 0.0% 0/5
5 3 11.1% 33.3% 1/3
6 2 7.4% 0.0% 0/2
7 3 11.1% 33.3% 1/3
8 2 7.4% 0.0% 0/2
9 2 7.4% 0.0% 0/2
10 1 3.7% 0.0% 0/1
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 40.0% 0.0% 0/2
10 1 20.0% 0.0% 0/1
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 1 10.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 20.0% 50.0% 1/2
6 1 10.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 20.0% 0.0% 0/2
9 2 20.0% 100.0% 2/2
10 1 10.0% 100.0% 1/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.