Krista

25 ігор ·клубні ігри · остання гра 10 лип 2024
Novi Sad, Serbia · домашній клуб — Vojvodina Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 10 липня 2024, Vojvodina Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 25
Win-rate 52.0% 13/25
Бали 20.20 з них 7.20 допами Середній доп: 0.29
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.33 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 83.3% 5/6
мирний 43.8% 7/16
дон 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 16 64.0%
мафія 6 24.0%
дон 3 12.0%
шериф 0 0.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
25 ігор
Найкращий місяць
червень 2024 — 52.6% (10/19)
Максимум допів за гру
+0.30 · №15860

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
25 ігор · частки рахуються від них
1 1 4.0% 100.0% 1/1
2 3 12.0% 66.7% 2/3
3 6 24.0% 33.3% 2/6
4 5 20.0% 20.0% 1/5
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 12.0% 33.3% 1/3
8 1 4.0% 100.0% 1/1
9 5 20.0% 80.0% 4/5
10 1 4.0% 100.0% 1/1
16 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 6.2% 100.0% 1/1
3 4 25.0% 25.0% 1/4
4 5 31.2% 20.0% 1/5
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 6.2% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 4 25.0% 75.0% 3/4
10 1 6.2% 100.0% 1/1
роль ще не випадала
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.