Джу

116 ігор · остання гра 1 гру 2024
Banja Koviljača, Serbia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 1 грудня 2024, Banjska Mafia.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 116 клубні 115 · турнірні 1
Win-rate 40.5% 47/116
Бали 85.80 з них 35.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.31
ПУ · перший убитий 12
Середній ЛХ 0.92 12 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 50.0% 8/16
дон 46.7% 7/15
мафія 40.9% 9/22
мирний 36.5% 23/63

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 63 54.3%
мафія 22 19.0%
шериф 16 13.8%
дон 15 12.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 1 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 11 з 11 2jul
У середньому топ-100.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 11 з 11

Останні турніри

11 з 11 топ-100.0%
2jul 3 серпня 2024 · AML ігор 1 · перемог 0 · бали 0.80 · допи +0.30 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
92 гри
Найкращий місяць
січень 2024 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+0.80 · №16073
Найбільший штраф
−0.50 · №13378

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
116 ігор · частки рахуються від них
1 6 5.2% 33.3% 2/6
2 13 11.2% 30.8% 4/13
3 12 10.3% 41.7% 5/12
4 13 11.2% 53.8% 7/13
5 13 11.2% 46.2% 6/13
6 13 11.2% 38.5% 5/13
7 7 6.0% 28.6% 2/7
8 14 12.1% 42.9% 6/14
9 19 16.4% 52.6% 10/19
10 6 5.2% 0.0% 0/6
63 гри за мирний · частки рахуються від них
1 3 4.8% 0.0% 0/3
2 7 11.1% 28.6% 2/7
3 8 12.7% 50.0% 4/8
4 7 11.1% 28.6% 2/7
5 8 12.7% 37.5% 3/8
6 7 11.1% 42.9% 3/7
7 4 6.3% 25.0% 1/4
8 8 12.7% 37.5% 3/8
9 9 14.3% 55.6% 5/9
10 2 3.2% 0.0% 0/2
16 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 6.2% 100.0% 1/1
2 1 6.2% 0.0% 0/1
3 1 6.2% 0.0% 0/1
4 1 6.2% 100.0% 1/1
5 4 25.0% 75.0% 3/4
6 2 12.5% 50.0% 1/2
7 1 6.2% 0.0% 0/1
8 1 6.2% 0.0% 0/1
9 3 18.8% 66.7% 2/3
10 1 6.2% 0.0% 0/1
22 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 4.5% 100.0% 1/1
2 4 18.2% 25.0% 1/4
3 2 9.1% 50.0% 1/2
4 2 9.1% 100.0% 2/2
5 1 4.5% 0.0% 0/1
6 1 4.5% 0.0% 0/1
7 2 9.1% 50.0% 1/2
8 2 9.1% 50.0% 1/2
9 5 22.7% 40.0% 2/5
10 2 9.1% 0.0% 0/2
15 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 6.7% 0.0% 0/1
2 1 6.7% 100.0% 1/1
3 1 6.7% 0.0% 0/1
4 3 20.0% 66.7% 2/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 20.0% 33.3% 1/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 20.0% 66.7% 2/3
9 2 13.3% 50.0% 1/2
10 1 6.7% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.