DAC

153 гри · остання гра 25 січ 2025
Loznica, Serbia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 25 січня 2025, Banjska Mafia.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 153 клубні 138 · турнірні 15
Win-rate 52.3% 80/153
Бали 131.45 з них 48.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.32
ПУ · перший убитий 14
Середній ЛХ 1.14 14 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 57.1% 8/14
мирний 54.3% 51/94
мафія 50.0% 15/30
шериф 40.0% 6/15

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 94 61.4%
мафія 30 19.6%
шериф 15 9.8%
дон 14 9.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 15 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 11 2jul
У середньому топ-71.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 3 0 6 з 11

Останні турніри

7 з 10 топ-70.0%
Новогодний миникап 29/12/24 29 грудня 2024 · AML ігор 5 · перемог 2 · бали 3.90 · допи +1.90 · штраф — · ПУ 1
9 з 10 топ-90.0%
Очень страшный маникап 26 жовтня 2024 · AML ігор 5 · перемог 1 · бали 3.50 · допи +1.50 · штраф — · ПУ 2
6 з 11 топ-54.5%
2jul 3 серпня 2024 · AML ігор 5 · перемог 3 · бали 4.80 · допи +1.80 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
17 ігор
Без штрафу поспіль
89 ігор
Найкращий місяць
грудень 2024 — 82.4% (14/17)
Максимум допів за гру
+0.80 · №18710
Найбільший штраф
−0.50 · №16553

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
153 гри · частки рахуються від них
1 15 9.8% 46.7% 7/15
2 21 13.7% 57.1% 12/21
3 18 11.8% 55.6% 10/18
4 18 11.8% 55.6% 10/18
5 14 9.2% 42.9% 6/14
6 7 4.6% 57.1% 4/7
7 17 11.1% 52.9% 9/17
8 15 9.8% 46.7% 7/15
9 7 4.6% 57.1% 4/7
10 21 13.7% 52.4% 11/21
94 гри за мирний · частки рахуються від них
1 9 9.6% 33.3% 3/9
2 12 12.8% 58.3% 7/12
3 14 14.9% 57.1% 8/14
4 14 14.9% 57.1% 8/14
5 7 7.4% 42.9% 3/7
6 5 5.3% 40.0% 2/5
7 10 10.6% 60.0% 6/10
8 9 9.6% 55.6% 5/9
9 5 5.3% 80.0% 4/5
10 9 9.6% 55.6% 5/9
15 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 20.0% 33.3% 1/3
3 1 6.7% 0.0% 0/1
4 2 13.3% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 6.7% 100.0% 1/1
7 1 6.7% 0.0% 0/1
8 1 6.7% 0.0% 0/1
9 1 6.7% 0.0% 0/1
10 5 33.3% 60.0% 3/5
30 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 6.7% 50.0% 1/2
2 5 16.7% 80.0% 4/5
3 2 6.7% 50.0% 1/2
4 2 6.7% 50.0% 1/2
5 5 16.7% 20.0% 1/5
6 1 3.3% 100.0% 1/1
7 4 13.3% 50.0% 2/4
8 2 6.7% 50.0% 1/2
9 1 3.3% 0.0% 0/1
10 6 20.0% 50.0% 3/6
14 ігор за дон · частки рахуються від них
1 4 28.6% 75.0% 3/4
2 1 7.1% 0.0% 0/1
3 1 7.1% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 14.3% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 14.3% 50.0% 1/2
8 3 21.4% 33.3% 1/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 7.1% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.