Вепс

156 ігор · остання гра 13 кві 2025
3 турніри ·1× переможець
Loznica, Serbia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 13 квітня 2025, Banjska Mafia.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 156 клубні 141 · турнірні 15
Win-rate 48.7% 76/156
Бали 126.50 з них 49.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.32
ПУ · перший убитий 14
Середній ЛХ 1.00 14 ПУ
Штрафи 2.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 60.9% 14/23
мафія 52.5% 21/40
мирний 46.9% 38/81
шериф 25.0% 3/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 81 51.9%
мафія 40 25.6%
дон 23 14.7%
шериф 12 7.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 15 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Новогодний миникап 29/12/24
У середньому топ-51.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 3 0 1 з 10

Останні турніри

1 з 10 перемога
Новогодний миникап 29/12/24 29 грудня 2024 · AML ігор 5 · перемог 4 · бали 6.90 · допи +2.90 · штраф — · ПУ —
10 з 10 топ-100.0%
Очень страшный маникап 26 жовтня 2024 · AML ігор 5 · перемог 2 · бали 3.00 · допи +1.50 · штраф −0.50 · ПУ —
5 з 11 топ-45.5%
2jul 3 серпня 2024 · AML ігор 5 · перемог 3 · бали 5.10 · допи +2.10 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
60 ігор
Найкращий місяць
червень 2024 — 68.4% (13/19)
Максимум допів за гру
+0.90 · 2jul

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
156 ігор · частки рахуються від них
1 12 7.7% 41.7% 5/12
2 16 10.3% 56.3% 9/16
3 13 8.3% 46.2% 6/13
4 16 10.3% 68.8% 11/16
5 17 10.9% 47.1% 8/17
6 19 12.2% 36.8% 7/19
7 12 7.7% 50.0% 6/12
8 19 12.2% 47.4% 9/19
9 14 9.0% 42.9% 6/14
10 18 11.5% 50.0% 9/18
81 гра за мирний · частки рахуються від них
1 3 3.7% 100.0% 3/3
2 9 11.1% 55.6% 5/9
3 8 9.9% 37.5% 3/8
4 11 13.6% 72.7% 8/11
5 8 9.9% 25.0% 2/8
6 11 13.6% 36.4% 4/11
7 4 4.9% 50.0% 2/4
8 12 14.8% 41.7% 5/12
9 5 6.2% 20.0% 1/5
10 10 12.3% 50.0% 5/10
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 25.0% 33.3% 1/3
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 25.0% 33.3% 1/3
7 2 16.7% 0.0% 0/2
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 8.3% 0.0% 0/1
40 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 7.5% 0.0% 0/3
2 6 15.0% 66.7% 4/6
3 2 5.0% 50.0% 1/2
4 4 10.0% 50.0% 2/4
5 4 10.0% 75.0% 3/4
6 3 7.5% 33.3% 1/3
7 4 10.0% 50.0% 2/4
8 3 7.5% 66.7% 2/3
9 7 17.5% 57.1% 4/7
10 4 10.0% 50.0% 2/4
23 гри за дон · частки рахуються від них
1 3 13.0% 33.3% 1/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 8.7% 50.0% 1/2
4 1 4.3% 100.0% 1/1
5 5 21.7% 60.0% 3/5
6 2 8.7% 50.0% 1/2
7 2 8.7% 100.0% 2/2
8 3 13.0% 66.7% 2/3
9 2 8.7% 50.0% 1/2
10 3 13.0% 66.7% 2/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.