atrox

141 гра · остання гра 2 жов 2024
Novi Sad, Serbia · домашній клуб — Vojvodina Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 2 жовтня 2024, Vojvodina Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 141 клубні 119 · турнірні 22
Win-rate 46.8% 66/141
Бали 107.82 з них 42.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 10
Середній ЛХ 0.90 10 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 65.4% 17/26
дон 50.0% 7/14
мирний 45.1% 37/82
шериф 26.3% 5/19

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 82 58.2%
мафія 26 18.4%
шериф 19 13.5%
дон 14 9.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Турнир летнего сезона 24

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 22 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 Турнир летнего сезона 24
У середньому топ-36.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 3 0 2 з 10

Останні турніри

2 з 10 топ-20.0%
Турнир летнего сезона 24 29 вересня 2024 · AML · Новий Сад ігор 8 · перемог 4 · бали 7.57 · допи +3.40 · штраф — · ПУ 1
4 з 10 топ-40.0%
Турнир весеннего сезона 24 29 червня 2024 · AML · Новий Сад ігор 8 · перемог 4 · бали 7.37 · допи +3.20 · штраф — · ПУ 1
5 з 10 топ-50.0%
Турнир зимнего сезона 23/24 30 березня 2024 · AML · Новий Сад ігор 6 · перемог 3 · бали 5.70 · допи +2.70 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
9 ігор
Без штрафу поспіль
84 гри
Найкращий місяць
серпень 2024 — 82.4% (14/17)
Максимум допів за гру
+1.10 · Турнир весеннего сезона 24
Найбільший штраф
−0.50 · №15984

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
141 гра · частки рахуються від них
1 11 7.8% 63.6% 7/11
2 16 11.3% 56.3% 9/16
3 15 10.6% 53.3% 8/15
4 16 11.3% 37.5% 6/16
5 17 12.1% 29.4% 5/17
6 8 5.7% 37.5% 3/8
7 18 12.8% 50.0% 9/18
8 14 9.9% 50.0% 7/14
9 10 7.1% 60.0% 6/10
10 16 11.3% 37.5% 6/16
82 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 4.9% 75.0% 3/4
2 6 7.3% 33.3% 2/6
3 9 11.0% 44.4% 4/9
4 9 11.0% 44.4% 4/9
5 12 14.6% 33.3% 4/12
6 7 8.5% 42.9% 3/7
7 11 13.4% 54.5% 6/11
8 11 13.4% 54.5% 6/11
9 5 6.1% 40.0% 2/5
10 8 9.8% 37.5% 3/8
19 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 15.8% 33.3% 1/3
3 3 15.8% 66.7% 2/3
4 5 26.3% 40.0% 2/5
5 2 10.5% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 15.8% 0.0% 0/3
8 1 5.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 10.5% 0.0% 0/2
26 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 15.4% 75.0% 3/4
2 6 23.1% 83.3% 5/6
3 2 7.7% 100.0% 2/2
4 2 7.7% 0.0% 0/2
5 2 7.7% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 11.5% 66.7% 2/3
8 2 7.7% 50.0% 1/2
9 2 7.7% 50.0% 1/2
10 3 11.5% 66.7% 2/3
14 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 21.4% 33.3% 1/3
2 1 7.1% 100.0% 1/1
3 1 7.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 7.1% 0.0% 0/1
6 1 7.1% 0.0% 0/1
7 1 7.1% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 21.4% 100.0% 3/3
10 3 21.4% 33.3% 1/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.