Жмых

56 ігор · остання гра 4 кві 2025
Novi Sad, Serbia · домашній клуб — Vojvodina Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 4 квітня 2025, Vojvodina Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 56 клубні 51 · турнірні 5
Win-rate 44.6% 25/56
Бали 40.20 з них 15.20 допами Середній доп: 0.27
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
мафія 47.1% 8/17
мирний 43.8% 14/32
шериф 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 32 57.1%
мафія 17 30.4%
шериф 4 7.1%
дон 3 5.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 5 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 —

Останні турніри

—
Minicups 25 · 09.03.2025 9 березня 2025 · AML · Новий Сад · Minicups 25, етап 2 ігор 5 · перемог 1 · бали 3.50 · допи +2.50 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
56 ігор
Найкращий місяць
січень 2025 — 37.5% (6/16)
Максимум допів за гру
+0.80 · №20711

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
56 ігор · частки рахуються від них
1 6 10.7% 33.3% 2/6
2 4 7.1% 75.0% 3/4
3 8 14.3% 50.0% 4/8
4 6 10.7% 16.7% 1/6
5 6 10.7% 66.7% 4/6
6 5 8.9% 40.0% 2/5
7 8 14.3% 37.5% 3/8
8 5 8.9% 20.0% 1/5
9 5 8.9% 60.0% 3/5
10 3 5.4% 66.7% 2/3
32 гри за мирний · частки рахуються від них
1 3 9.4% 33.3% 1/3
2 4 12.5% 75.0% 3/4
3 5 15.6% 40.0% 2/5
4 3 9.4% 33.3% 1/3
5 3 9.4% 33.3% 1/3
6 4 12.5% 25.0% 1/4
7 5 15.6% 40.0% 2/5
8 2 6.2% 50.0% 1/2
9 2 6.2% 100.0% 2/2
10 1 3.1% 0.0% 0/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
17 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 5.9% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 11.8% 50.0% 1/2
4 2 11.8% 0.0% 0/2
5 2 11.8% 100.0% 2/2
6 1 5.9% 100.0% 1/1
7 3 17.6% 33.3% 1/3
8 3 17.6% 0.0% 0/3
9 2 11.8% 50.0% 1/2
10 1 5.9% 100.0% 1/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.