Shtein

108 ігор · остання гра 24 гру 2025
Novi Sad, Serbia · домашній клуб — Vojvodina Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 24 грудня 2025, Vojvodina Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 108 клубні 94 · турнірні 14
Win-rate 34.3% 37/108
Бали 62.65 з них 25.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.23
ПУ · перший убитий 7
Середній ЛХ 1.00 7 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 43.8% 7/16
мафія 40.9% 9/22
мирний 32.3% 20/62
дон 12.5% 1/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 62 57.4%
мафія 22 20.4%
шериф 16 14.8%
дон 8 7.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 14 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 10 Турнир зимнего сезона 24-25
У середньому топ-95.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 2 0 9 з 10

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
Турнир весеннего сезона 25 8 червня 2025 · AML · Новий Сад ігор 8 · перемог 2 · бали 3.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ 1
9 з 10 топ-90.0%
Турнир зимнего сезона 24-25 30 березня 2025 · AML · Новий Сад ігор 6 · перемог 3 · бали 5.05 · допи +2.30 · штраф −0.50 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
67 ігор
Максимум допів за гру
+0.90 · №18593

Активність

1 ігровий день за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
108 ігор · частки рахуються від них
1 8 7.4% 12.5% 1/8
2 14 13.0% 64.3% 9/14
3 13 12.0% 30.8% 4/13
4 6 5.6% 66.7% 4/6
5 14 13.0% 0.0% 0/14
6 5 4.6% 60.0% 3/5
7 14 13.0% 28.6% 4/14
8 12 11.1% 58.3% 7/12
9 16 14.8% 12.5% 2/16
10 6 5.6% 50.0% 3/6
62 гри за мирний · частки рахуються від них
1 5 8.1% 20.0% 1/5
2 8 12.9% 37.5% 3/8
3 9 14.5% 33.3% 3/9
4 2 3.2% 100.0% 2/2
5 8 12.9% 0.0% 0/8
6 3 4.8% 66.7% 2/3
7 9 14.5% 22.2% 2/9
8 6 9.7% 50.0% 3/6
9 8 12.9% 25.0% 2/8
10 4 6.5% 50.0% 2/4
16 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 6.2% 0.0% 0/1
2 2 12.5% 100.0% 2/2
3 2 12.5% 50.0% 1/2
4 2 12.5% 50.0% 1/2
5 2 12.5% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 12.5% 100.0% 2/2
8 2 12.5% 50.0% 1/2
9 2 12.5% 0.0% 0/2
10 1 6.2% 0.0% 0/1
22 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 4.5% 0.0% 0/1
2 4 18.2% 100.0% 4/4
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 9.1% 50.0% 1/2
5 3 13.6% 0.0% 0/3
6 2 9.1% 50.0% 1/2
7 3 13.6% 0.0% 0/3
8 4 18.2% 75.0% 3/4
9 3 13.6% 0.0% 0/3
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 25.0% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 37.5% 0.0% 0/3
10 1 12.5% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.