Radio125

123 гри · остання гра 28 гру 2025
Loznica, Serbia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 28 грудня 2025, Vojvodina Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 123 клубні 108 · турнірні 15
Win-rate 48.0% 59/123
Бали 97.25 з них 39.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.32
ПУ · перший убитий 10
Середній ЛХ 1.50 10 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 63.2% 12/19
дон 53.3% 8/15
мирний 44.2% 34/77
шериф 41.7% 5/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 77 62.6%
мафія 19 15.4%
дон 15 12.2%
шериф 12 9.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Очень страшный маникап

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 15 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 Очень страшный маникап
У середньому топ-55.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 3 0 3 з 10

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
Новогодний миникап 29/12/24 29 грудня 2024 · AML ігор 5 · перемог 1 · бали 1.90 · допи +0.90 · штраф — · ПУ —
3 з 10 топ-30.0%
Очень страшный маникап 26 жовтня 2024 · AML ігор 5 · перемог 2 · бали 4.50 · допи +2.50 · штраф — · ПУ 2
4 з 11 топ-36.4%
2jul 3 серпня 2024 · AML ігор 5 · перемог 3 · бали 5.10 · допи +2.10 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
48 ігор
Найкращий місяць
серпень 2024 — 50.0% (10/20)
Максимум допів за гру
+0.80 · №19985
Найбільший штраф
−0.50 · №19174

Активність

1 ігровий день за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
123 гри · частки рахуються від них
1 15 12.2% 46.7% 7/15
2 11 8.9% 45.5% 5/11
3 13 10.6% 46.2% 6/13
4 10 8.1% 30.0% 3/10
5 17 13.8% 52.9% 9/17
6 13 10.6% 61.5% 8/13
7 17 13.8% 41.2% 7/17
8 10 8.1% 80.0% 8/10
9 10 8.1% 30.0% 3/10
10 7 5.7% 42.9% 3/7
77 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 10 13.0% 40.0% 4/10
2 8 10.4% 25.0% 2/8
3 8 10.4% 50.0% 4/8
4 7 9.1% 28.6% 2/7
5 10 13.0% 60.0% 6/10
6 8 10.4% 62.5% 5/8
7 10 13.0% 40.0% 4/10
8 5 6.5% 80.0% 4/5
9 8 10.4% 25.0% 2/8
10 3 3.9% 33.3% 1/3
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 16.7% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 16.7% 50.0% 1/2
4 1 8.3% 0.0% 0/1
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 1 8.3% 100.0% 1/1
7 2 16.7% 50.0% 1/2
8 3 25.0% 66.7% 2/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
19 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 10.5% 100.0% 2/2
2 3 15.8% 100.0% 3/3
3 3 15.8% 33.3% 1/3
4 2 10.5% 50.0% 1/2
5 3 15.8% 66.7% 2/3
6 2 10.5% 50.0% 1/2
7 2 10.5% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 5.3% 100.0% 1/1
10 1 5.3% 0.0% 0/1
15 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 6.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 20.0% 33.3% 1/3
6 2 13.3% 50.0% 1/2
7 3 20.0% 33.3% 1/3
8 2 13.3% 100.0% 2/2
9 1 6.7% 0.0% 0/1
10 3 20.0% 66.7% 2/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.