idib

14 ігор за 2026 рік · 44 загалом ·клубні ігри · остання гра 27 тра 2026
Novi Sad, Serbia · домашній клуб — Vojvodina Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 27 травня 2026, Vojvodina Mafia Club.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 14
Win-rate 35.7% 5/14
Бали 6.05 з них 1.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 66.7% 4/6
мафія 20.0% 1/5
дон 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 6 42.9%
мафія 5 35.7%
дон 3 21.4%
шериф 0 0.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
13 ігор
Максимум допів за гру
+0.60 · №26175
Найбільший штраф
−0.50 · №27828

Активність

7 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
14 ігор · частки рахуються від них
1 1 7.1% 100.0% 1/1
2 3 21.4% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 21.4% 66.7% 2/3
6 1 7.1% 0.0% 0/1
7 1 7.1% 0.0% 0/1
8 2 14.3% 50.0% 1/2
9 3 21.4% 0.0% 0/3
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 33.3% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 2 33.3% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 40.0% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.