лириК

49 ігор за 2026 рік · 174 загалом · остання гра 12 сер 2026
Novi Sad, Serbia · домашній клуб — Vojvodina Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 12 серпня 2026, Vojvodina Mafia Club.

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 49
Win-rate 42.9% 21/49
Бали 18.21 з них 1.85 допами Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.00 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 50.0% 2/4
мирний 46.9% 15/32
мафія 33.3% 3/9
шериф 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 32 65.3%
мафія 9 18.4%
шериф 4 8.2%
дон 4 8.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 23 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 10 Турнир весеннего сезона 25
У середньому топ-90.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 4 0 9 з 10

Останні турніри

—
Minicups 25 · 11.11.2025 11 листопада 2025 · AML · Новий Сад · Minicups 25, етап 8 ігор 5 · перемог 3 · бали 5.60 · допи +2.60 · штраф — · ПУ —
—
Minicups 25 · 06.07.2025 6 липня 2025 · AML · Новий Сад · Minicups 25, етап 4 ігор 5 · перемог 0 · бали 1.88 · допи +1.80 · штраф — · ПУ 1
9 з 10 топ-90.0%
Турнир весеннего сезона 25 8 червня 2025 · AML · Новий Сад ігор 8 · перемог 3 · бали 4.50 · допи +1.50 · штраф — · ПУ —
—
Minicups 25 · 01.06.2025 1 червня 2025 · AML · Новий Сад · Minicups 25, етап 3 ігор 5 · перемог 3 · бали 4.20 · допи +2.00 · штраф −0.80 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
49 ігор
Максимум допів за гру
+0.50 · №27888

Активність

14 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
49 ігор · частки рахуються від них
1 5 10.2% 40.0% 2/5
2 7 14.3% 28.6% 2/7
3 1 2.0% 0.0% 0/1
4 3 6.1% 66.7% 2/3
5 7 14.3% 42.9% 3/7
6 5 10.2% 40.0% 2/5
7 4 8.2% 75.0% 3/4
8 6 12.2% 33.3% 2/6
9 8 16.3% 37.5% 3/8
10 3 6.1% 66.7% 2/3
32 гри за мирний · частки рахуються від них
1 3 9.4% 33.3% 1/3
2 6 18.8% 16.7% 1/6
3 1 3.1% 0.0% 0/1
4 3 9.4% 66.7% 2/3
5 4 12.5% 50.0% 2/4
6 3 9.4% 66.7% 2/3
7 2 6.2% 100.0% 2/2
8 2 6.2% 50.0% 1/2
9 5 15.6% 40.0% 2/5
10 3 9.4% 66.7% 2/3
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 2 50.0% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 22.2% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 22.2% 50.0% 1/2
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 2 22.2% 50.0% 1/2
8 2 22.2% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.