Малышка Мю

70 ігор за 2026 рік · 359 загалом · остання гра 9 вер 2026
Novi Sad, Serbia · домашній клуб — Vojvodina Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (1/2) 29.4% (5/17) 2 гри · мало
Доп/гру 0.10 за 2 гри -0.01 за 17 ігор 2 гри · мало
Мирний — 50.0% (3/6) 0 ігор
Шериф — 0.0% (0/1) 0 ігор
Мафія 100.0% (1/1) 33.3% (1/3) 1 гра · мало
Дон 0.0% (0/1) 14.3% (1/7) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 70 клубні 50 · турнірні 20
Win-rate 51.4% 36/70
Бали 45.05 з них 12.95 допами · штраф віднято Середній доп: 0.19
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.20 5 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 59.5% 22/37
шериф 57.1% 4/7
мафія 50.0% 8/16
дон 20.0% 2/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 37 52.9%
мафія 16 22.9%
дон 10 14.3%
шериф 7 10.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 15 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації

Підсумки за турнірами

Турнірів 15 115 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 5 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 Турнир зимнего сезона 24-25
У середньому топ-49.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 0 3 з 10
2025 6 0 2 з 10
2024 4 0 2 з 10
2023 2 0 2 з 10

Останні турніри

3 з 10 топ-30.0%
Турнир Зимнего сезона 2025-2026 15 березня 2026 · AML · Новий Сад ігор 8 · перемог 5 · бали 9.80 · допи +4.80 · штраф — · ПУ —
7 з 10 топ-70.0%
Финал серии миникапов VMC 2025 8 лютого 2026 · AML · Новий Сад ігор 5 · перемог 3 · бали 5.00 · допи +2.00 · штраф — · ПУ —
9 з 10 топ-90.0%
Турнир осеннего сезона 2025 18 січня 2026 · AML · Новий Сад ігор 7 · перемог 3 · бали 5.10 · допи +2.10 · штраф — · ПУ —
—
Minicups 25 · 11.11.2025 11 листопада 2025 · AML · Новий Сад · Minicups 25, етап 8 ігор 5 · перемог 4 · бали 6.90 · допи +2.90 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
35 ігор
Найкращий місяць
березень 2026 — 57.1% (12/21)
Максимум допів за гру
+1.00 · Турнир Зимнего сезона 2025-2026
Найбільший штраф
−0.50 · №26945

Активність

20 ігрових днів, з них 3 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
70 ігор · частки рахуються від них
1 3 4.3% 66.7% 2/3
2 7 10.0% 85.7% 6/7
3 9 12.9% 44.4% 4/9
4 6 8.6% 83.3% 5/6
5 5 7.1% 60.0% 3/5
6 7 10.0% 28.6% 2/7
7 7 10.0% 71.4% 5/7
8 8 11.4% 37.5% 3/8
9 7 10.0% 57.1% 4/7
10 11 15.7% 18.2% 2/11
37 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 8.1% 66.7% 2/3
3 5 13.5% 60.0% 3/5
4 4 10.8% 75.0% 3/4
5 3 8.1% 100.0% 3/3
6 4 10.8% 25.0% 1/4
7 3 8.1% 100.0% 3/3
8 6 16.2% 50.0% 3/6
9 2 5.4% 100.0% 2/2
10 7 18.9% 28.6% 2/7
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
16 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 12.5% 100.0% 2/2
2 2 12.5% 100.0% 2/2
3 3 18.8% 33.3% 1/3
4 1 6.2% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 6.2% 0.0% 0/1
7 3 18.8% 33.3% 1/3
8 1 6.2% 0.0% 0/1
9 2 12.5% 50.0% 1/2
10 1 6.2% 0.0% 0/1
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 10.0% 100.0% 1/1
3 1 10.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 10.0% 0.0% 0/1
6 1 10.0% 0.0% 0/1
7 1 10.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 20.0% 0.0% 0/2
10 3 30.0% 0.0% 0/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.