Angel

23 гри за 2026 рік · 92 загалом · остання гра 9 вер 2026
Novi Sad, Serbia · домашній клуб — Vojvodina Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 66.7% (2/3) — 3 гри · мало
Доп/гру -0.07 за 3 гри — 3 гри · мало
Мирний 100.0% (1/1) — 1 гра · мало
Мафія 100.0% (1/1) — 1 гра · мало
Дон 0.0% (0/1) — 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 23
Win-rate 43.5% 10/23
Бали 13.30 з них 3.30 допами Середній доп: 0.14
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мирний 61.5% 8/13
мафія 16.7% 1/6
дон 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 13 56.5%
мафія 6 26.1%
дон 3 13.0%
шериф 1 4.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 10 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 2 0 —

Останні турніри

—
Minicups 25 · 28.10.2025 28 жовтня 2025 · AML · Новий Сад · Minicups 25, етап 7 ігор 5 · перемог 1 · бали 1.70 · допи +1.50 · штраф −0.80 · ПУ —
—
Minicups 25 · 10.08.2025 10 серпня 2025 · AML · Новий Сад · Minicups 25, етап 5 ігор 5 · перемог 2 · бали 4.10 · допи +2.10 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
23 гри
Максимум допів за гру
+0.30 · №26680

Активність

9 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
23 гри · частки рахуються від них
1 4 17.4% 75.0% 3/4
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 8.7% 100.0% 2/2
5 2 8.7% 50.0% 1/2
6 3 13.0% 33.3% 1/3
7 5 21.7% 20.0% 1/5
8 3 13.0% 66.7% 2/3
9 2 8.7% 0.0% 0/2
10 2 8.7% 0.0% 0/2
13 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 30.8% 75.0% 3/4
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 15.4% 100.0% 2/2
5 2 15.4% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 7.7% 100.0% 1/1
8 1 7.7% 100.0% 1/1
9 1 7.7% 0.0% 0/1
10 2 15.4% 0.0% 0/2
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 100.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 3 50.0% 0.0% 0/3
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 1 16.7% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.