КиК

48 ігор за 2026 рік · 293 загалом · остання гра 9 вер 2026
Zrenjanin, Serbia · домашній клуб — Vojvodina Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 66.7% (2/3) 57.1% (8/14) 3 гри · мало
Доп/гру 0.00 за 3 гри 0.06 за 14 ігор 3 гри · мало
Мирний 50.0% (1/2) 33.3% (2/6) 2 гри · мало
Шериф 100.0% (1/1) — 1 гра · мало
Мафія — 80.0% (4/5) 0 ігор
Дон — 66.7% (2/3) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 48
Win-rate 54.2% 26/48
Бали 25.77 з них 4.20 допами Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.50 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 80.0% 4/5
мафія 66.7% 10/15
дон 60.0% 3/5
мирний 39.1% 9/23

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 23 47.9%
мафія 15 31.2%
шериф 5 10.4%
дон 5 10.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 25 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 10 Турнир осеннего сезона 24
У середньому топ-85.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 3 0 7 з 10
2024 1 0 10 з 10

Останні турніри

—
Minicups 25 · 09.03.2025 9 березня 2025 · AML · Новий Сад · Minicups 25, етап 2 ігор 5 · перемог 1 · бали 2.90 · допи +1.90 · штраф — · ПУ —
—
Minicups 25 · 02.02.2025 2 лютого 2025 · AML · Новий Сад · Minicups 25, етап 1 ігор 5 · перемог 2 · бали 3.83 · допи +1.70 · штраф — · ПУ 1
7 з 10 топ-70.0%
Турнир осеннего сезона 24 19 січня 2025 · AML · Новий Сад ігор 7 · перемог 4 · бали 6.70 · допи +2.70 · штраф — · ПУ —
10 з 10 топ-100.0%
Турнир летнего сезона 24 29 вересня 2024 · AML · Новий Сад ігор 8 · перемог 3 · бали 5.70 · допи +2.70 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
48 ігор
Максимум допів за гру
+0.40 · №28262

Активність

19 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
48 ігор · частки рахуються від них
1 2 4.2% 100.0% 2/2
2 6 12.5% 66.7% 4/6
3 10 20.8% 30.0% 3/10
4 3 6.2% 66.7% 2/3
5 3 6.2% 66.7% 2/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 5 10.4% 60.0% 3/5
8 7 14.6% 57.1% 4/7
9 4 8.3% 50.0% 2/4
10 8 16.7% 50.0% 4/8
23 гри за мирний · частки рахуються від них
1 2 8.7% 100.0% 2/2
2 3 13.0% 66.7% 2/3
3 7 30.4% 28.6% 2/7
4 2 8.7% 50.0% 1/2
5 1 4.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 8.7% 0.0% 0/2
9 1 4.3% 0.0% 0/1
10 5 21.7% 40.0% 2/5
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
15 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 13.3% 50.0% 1/2
3 2 13.3% 50.0% 1/2
4 1 6.7% 100.0% 1/1
5 1 6.7% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 4 26.7% 75.0% 3/4
8 2 13.3% 100.0% 2/2
9 2 13.3% 50.0% 1/2
10 1 6.7% 0.0% 0/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 40.0% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 40.0% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.