Сокол

134 гри · остання гра 28 гру 2024
1 турнір ·1× переможець
Bar, Montenegro
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 28 грудня 2024, Monologue Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 134 клубні 131 · турнірні 3
Win-rate 47.0% 63/134
Бали 107.60 з них 43.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.33
ПУ · перший убитий 7
Середній ЛХ 1.14 7 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 4/4
дон 60.0% 6/10
мирний 46.8% 37/79
мафія 39.0% 16/41

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 79 59.0%
мафія 41 30.6%
дон 10 7.5%
шериф 4 3.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Monday Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 3 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Monday Cup
У середньому топ-10.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 1 з 10

Останні турніри

1 з 10 перемога
Monday Cup 29 квітня 2024 · AML ігор 3 · перемог 1 · бали 2.90 · допи +1.40 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
117 ігор
Найкращий місяць
листопад 2023 — 62.5% (10/16)
Максимум допів за гру
+0.80 · Monday Cup
Найбільший штраф
−0.50 · №12533

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
134 гри · частки рахуються від них
1 19 14.2% 63.2% 12/19
2 17 12.7% 41.2% 7/17
3 15 11.2% 46.7% 7/15
4 9 6.7% 33.3% 3/9
5 12 9.0% 66.7% 8/12
6 14 10.4% 64.3% 9/14
7 11 8.2% 36.4% 4/11
8 10 7.5% 30.0% 3/10
9 16 11.9% 43.8% 7/16
10 11 8.2% 27.3% 3/11
79 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 10 12.7% 60.0% 6/10
2 9 11.4% 33.3% 3/9
3 8 10.1% 62.5% 5/8
4 6 7.6% 33.3% 2/6
5 7 8.9% 71.4% 5/7
6 9 11.4% 55.6% 5/9
7 10 12.7% 40.0% 4/10
8 9 11.4% 33.3% 3/9
9 7 8.9% 42.9% 3/7
10 4 5.1% 25.0% 1/4
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 2 50.0% 100.0% 2/2
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
41 гра за мафія · частки рахуються від них
1 7 17.1% 57.1% 4/7
2 6 14.6% 33.3% 2/6
3 7 17.1% 28.6% 2/7
4 2 4.9% 50.0% 1/2
5 5 12.2% 60.0% 3/5
6 2 4.9% 50.0% 1/2
7 1 2.4% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 5 12.2% 20.0% 1/5
10 6 14.6% 33.3% 2/6
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 10.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 20.0% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 4 40.0% 75.0% 3/4
10 1 10.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.