Пирожок

28 ігор ·клубні ігри · остання гра 6 жов 2024
Podgorica, Montenegro
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 жовтня 2024, GodMother.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 28
Win-rate 57.1% 16/28
Бали 22.35 з них 7.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.26
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.50 2 ПУ
Штрафи 1.20

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
мафія 57.1% 4/7
мирний 55.6% 10/18

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 18 64.3%
мафія 7 25.0%
дон 3 10.7%
шериф 0 0.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
13 ігор
Максимум допів за гру
+0.80 · №13223
Найбільший штраф
−0.70 · №17617

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
28 ігор · частки рахуються від них
1 4 14.3% 25.0% 1/4
2 1 3.6% 0.0% 0/1
3 2 7.1% 0.0% 0/2
4 3 10.7% 100.0% 3/3
5 8 28.6% 62.5% 5/8
6 2 7.1% 50.0% 1/2
7 2 7.1% 100.0% 2/2
8 5 17.9% 60.0% 3/5
9 1 3.6% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
18 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 16.7% 33.3% 1/3
2 1 5.6% 0.0% 0/1
3 2 11.1% 0.0% 0/2
4 2 11.1% 100.0% 2/2
5 4 22.2% 75.0% 3/4
6 1 5.6% 0.0% 0/1
7 2 11.1% 100.0% 2/2
8 2 11.1% 50.0% 1/2
9 1 5.6% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 4 57.1% 50.0% 2/4
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 66.7% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.