Antifanatic

32 гри ·клубні ігри · остання гра 6 жов 2024
Podgorica, Montenegro
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 жовтня 2024, GodMother.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 32
Win-rate 50.0% 16/32
Бали 28.92 з них 11.00 допами Середній доп: 0.34
ПУ · перший убитий 8
Середній ЛХ 1.00 8 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 4/6
мирний 50.0% 10/20
дон 50.0% 1/2
шериф 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 20 62.5%
мафія 6 18.8%
шериф 4 12.5%
дон 2 6.2%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
32 гри
Максимум допів за гру
+0.80 · №15085

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
32 гри · частки рахуються від них
1 3 9.4% 66.7% 2/3
2 4 12.5% 50.0% 2/4
3 4 12.5% 25.0% 1/4
4 3 9.4% 66.7% 2/3
5 2 6.2% 100.0% 2/2
6 7 21.9% 42.9% 3/7
7 3 9.4% 33.3% 1/3
8 2 6.2% 50.0% 1/2
9 2 6.2% 50.0% 1/2
10 2 6.2% 50.0% 1/2
20 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 10.0% 100.0% 2/2
2 3 15.0% 66.7% 2/3
3 2 10.0% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 10.0% 100.0% 2/2
6 4 20.0% 25.0% 1/4
7 3 15.0% 33.3% 1/3
8 1 5.0% 100.0% 1/1
9 1 5.0% 0.0% 0/1
10 2 10.0% 50.0% 1/2
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 2 33.3% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 33.3% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.