ᏴᏞΛᏃE

136 ігор · остання гра 28 гру 2024
Bar, Montenegro
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 28 грудня 2024, Monologue Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 136 клубні 124 · турнірні 12
Win-rate 52.9% 72/136
Бали 115.95 з них 43.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.32
ПУ · перший убитий 10
Середній ЛХ 1.20 10 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 83.3% 10/12
мафія 52.4% 11/21
дон 50.0% 6/12
мирний 49.5% 45/91

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 91 66.9%
мафія 21 15.4%
шериф 12 8.8%
дон 12 8.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 12 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 10 Второшкольник Cup
У середньому топ-60.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 2 0 6 з 10

Останні турніри

6 з 10 топ-60.0%
Второшкольник Cup 14 липня 2024 · AML ігор 7 · перемог 3 · бали 6.40 · допи +3.40 · штраф — · ПУ —
—
Кубок Белого Кролика 2024 30–31 березня 2024 · AML ігор 5 · перемог 2 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
64 гри
Найкращий місяць
квітень 2024 — 56.3% (9/16)
Максимум допів за гру
+0.80 · №16847
Найбільший штраф
−0.50 · №16851

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
136 ігор · частки рахуються від них
1 18 13.2% 61.1% 11/18
2 11 8.1% 36.4% 4/11
3 15 11.0% 33.3% 5/15
4 17 12.5% 70.6% 12/17
5 13 9.6% 30.8% 4/13
6 13 9.6% 61.5% 8/13
7 15 11.0% 40.0% 6/15
8 13 9.6% 61.5% 8/13
9 14 10.3% 64.3% 9/14
10 7 5.1% 71.4% 5/7
91 гра за мирний · частки рахуються від них
1 13 14.3% 61.5% 8/13
2 10 11.0% 30.0% 3/10
3 11 12.1% 27.3% 3/11
4 11 12.1% 63.6% 7/11
5 8 8.8% 37.5% 3/8
6 8 8.8% 50.0% 4/8
7 10 11.0% 30.0% 3/10
8 7 7.7% 71.4% 5/7
9 10 11.0% 60.0% 6/10
10 3 3.3% 100.0% 3/3
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 16.7% 100.0% 2/2
4 4 33.3% 100.0% 4/4
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 1 8.3% 100.0% 1/1
7 2 16.7% 100.0% 2/2
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
21 гра за мафія · частки рахуються від них
1 1 4.8% 100.0% 1/1
2 1 4.8% 100.0% 1/1
3 2 9.5% 0.0% 0/2
4 1 4.8% 0.0% 0/1
5 4 19.0% 25.0% 1/4
6 1 4.8% 100.0% 1/1
7 2 9.5% 50.0% 1/2
8 5 23.8% 60.0% 3/5
9 1 4.8% 100.0% 1/1
10 3 14.3% 66.7% 2/3
12 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 25.0% 33.3% 1/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 25.0% 66.7% 2/3
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 25.0% 66.7% 2/3
10 1 8.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.