Шуфлядка

71 гра · остання гра 4 тра 2024
Bar, Montenegro
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 4 травня 2024, Monologue Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 71 клубні 64 · турнірні 7
Win-rate 62.0% 44/71
Бали 66.50 з них 21.60 допами Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.20 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 71.1% 32/45
шериф 54.5% 6/11
мафія 44.4% 4/9
дон 33.3% 2/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 45 63.4%
шериф 11 15.5%
мафія 9 12.7%
дон 6 8.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 —

Останні турніри

—
Кубок Белого Кролика 2024 30–31 березня 2024 · AML ігор 7 · перемог 5 · бали 5.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
71 гра
Найкращий місяць
грудень 2023 — 68.8% (11/16)
Максимум допів за гру
+0.80 · №13525

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
71 гра · частки рахуються від них
1 1 1.4% 100.0% 1/1
2 7 9.9% 71.4% 5/7
3 7 9.9% 85.7% 6/7
4 9 12.7% 66.7% 6/9
5 7 9.9% 42.9% 3/7
6 7 9.9% 71.4% 5/7
7 10 14.1% 80.0% 8/10
8 9 12.7% 44.4% 4/9
9 12 16.9% 41.7% 5/12
10 2 2.8% 50.0% 1/2
45 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 6 13.3% 66.7% 4/6
3 6 13.3% 100.0% 6/6
4 4 8.9% 75.0% 3/4
5 6 13.3% 33.3% 2/6
6 4 8.9% 75.0% 3/4
7 5 11.1% 100.0% 5/5
8 6 13.3% 66.7% 4/6
9 6 13.3% 66.7% 4/6
10 2 4.4% 50.0% 1/2
11 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 3 27.3% 100.0% 3/3
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 1 9.1% 0.0% 0/1
9 3 27.3% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 22.2% 50.0% 1/2
7 3 33.3% 66.7% 2/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 22.2% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 2 33.3% 0.0% 0/2
9 1 16.7% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.