Mary

102 гри · остання гра 22 чер 2024
Bar, Montenegro
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 22 червня 2024, Monologue Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 102 клубні 95 · турнірні 7
Win-rate 53.9% 55/102
Бали 89.00 з них 33.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.33
ПУ · перший убитий 8
Середній ЛХ 1.13 8 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 61.5% 8/13
мирний 56.9% 37/65
дон 42.9% 3/7
мафія 41.2% 7/17

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 65 63.7%
мафія 17 16.7%
шериф 13 12.7%
дон 7 6.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 —

Останні турніри

—
Кубок Белого Кролика 2024 30–31 березня 2024 · AML ігор 7 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
98 ігор
Найкращий місяць
грудень 2023 — 72.0% (18/25)
Максимум допів за гру
+0.80 · №13529
Найбільший штраф
−0.50 · №11513

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
102 гри · частки рахуються від них
1 16 15.7% 56.3% 9/16
2 12 11.8% 58.3% 7/12
3 13 12.7% 53.8% 7/13
4 10 9.8% 60.0% 6/10
5 10 9.8% 50.0% 5/10
6 9 8.8% 44.4% 4/9
7 2 2.0% 100.0% 2/2
8 9 8.8% 55.6% 5/9
9 7 6.9% 71.4% 5/7
10 14 13.7% 35.7% 5/14
65 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 9 13.8% 55.6% 5/9
2 6 9.2% 100.0% 6/6
3 7 10.8% 42.9% 3/7
4 6 9.2% 66.7% 4/6
5 8 12.3% 62.5% 5/8
6 7 10.8% 42.9% 3/7
7 0 0.0% — жодного разу
8 6 9.2% 83.3% 5/6
9 4 6.2% 50.0% 2/4
10 12 18.5% 33.3% 4/12
13 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 23.1% 100.0% 3/3
2 3 23.1% 0.0% 0/3
3 4 30.8% 75.0% 3/4
4 1 7.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 7.7% 100.0% 1/1
10 1 7.7% 100.0% 1/1
17 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 17.6% 33.3% 1/3
2 2 11.8% 50.0% 1/2
3 1 5.9% 0.0% 0/1
4 2 11.8% 50.0% 1/2
5 2 11.8% 0.0% 0/2
6 2 11.8% 50.0% 1/2
7 1 5.9% 100.0% 1/1
8 1 5.9% 0.0% 0/1
9 2 11.8% 100.0% 2/2
10 1 5.9% 0.0% 0/1
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 2 28.6% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.